Co 12 czerwca na antenie "Co za tydzień"? Relacja z Orłów 2022, finał akcji #DOBRYhasztag

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku "Co Za Tydzień" kulisy tegorocznych Orłów, finału akcji #DOBRYhasztag, relacja z wystawy Janusza Chabiora, koncertu dla Ukrainy i Targów Książki. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 12 czerwca o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Gala Orły 2022 - relacja

Do najważniejszych polskich nagród filmowych co roku kandyduje kilkadziesiąt filmów. Orły dla poszczególnych twórców są przyznawane w 20 kategoriach. Zwycięzców wyłania Polska Akademia Filmowa, do której należą laureaci poprzednich lat, a także uznani twórcy i przedstawiciele branży filmowej i audiowizualnej. W programie "Co Za Tydzień" rozmowy Oliviera Janiaka z laureatami tegorocznych Orłów m.in. Marią Dębską, Agatą Buzek czy Maciejem Stuhrem.

czt_29
Martyna Wojciechowska wzięła udział w niezwykłej sesji zdjęciowej

Finał akcji #DOBRYhasztag

W Krakowie miał miejsce happening #DOBRYhasztag. Celem akcji było promowanie wartościowych treści w mediach społecznościowych. Wydarzenie wsparło kilkudziesięciu tiktokerów, influencerów i znanych osobowości.

Z krakowskiego rynku finał akcji #DOBRYhasztag przeniósł się do Energylandii w Zatorze. Akcja ma przeciwdziałać hejtowi w sieci oraz depresji wśród dzieci i młodzieży. W programie "Co Za Tydzień" relacja z tego wydarzenia.

Koncert dla Ukrainy w Warszawie

Koncert, z którego dochód został przeznaczony na rzecz Ukrainy, zorganizowała w Warszawie fundacja "Od granicy do mieszkania". Zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu przyjęli uznani artyści sceny muzycznej i teatralnej. Na scenie wystąpili m.in. Adam Sztaba czy Natalia Kukulska oraz muzycy łączący klasykę z humorem, czyli Grupa MoCarta, której towarzyszył Zbigniew Zamachowski. Zobaczycie w programie "Co Za Tydzień" relację z tego wydarzenia.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Wystawa Janusza Chabiora

Znany aktor Janusz Chabior zadebiutował jako malarz. We foyer Teatru 6. Piętro w Warszawie, można oglądać jego prace z lat 90. pod hasłem "Chabiorowanie. Wystawa malowanek". Kto był motorem napędowym całego wydarzenia? Tę i inne informacje zdradził w programie "Co Za Tydzień" sam artysta.

Targi Książki w Warszawie

Tegoroczne Targi Książki w Warszawie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, odwiedziło je ponad 90 tysięcy gości. Czytelnicy spotkali się z setkami autorów, wśród nich była pokaźna grupa norweskich pisarzy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości