Iza Zeiske z "Gogglebox" poprosiła fanów o wsparcie. "Najtragiczniejszy dzień w moim życiu"

Iza Zeiske z mamą
Iza Zeiske z mamą
Źródło: player.pl
10 lutego 2024 roku media obiegła wiadomość o śmierci Teresy Orczyk, znanej widzom "Gogglebox. Przed telewizorem" jako "Bunia". Mama Izabeli Zeiske miała 88 lat. Bohaterka rozrywkowego programu o tragedii poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. 15 lutego odbędzie się pogrzeb Teresy Orczyk. Jej córka nie kryje, że to najtragiczniejszy dzień w życiu.

Izabela Zeiske to jedna z najbardziej znanych i lubianych gwiazd telewizji TTV. Systematycznie pojawia się na szklanym ekranie u boku ukochanego męża Bogusza i syna Joachima. W "Gogglebox. Przed telewizorem" często komentowała zastaną rzeczywistość u boku ukochanej mamy. Niestety wielbiona przez widzów Bunia zmarła.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Polscy artyści, dziennikarze i sportowcy, którzy zmarli w 2023 roku
Źródło: cozatydzień

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o pogrzebie mamy

Pojawienie się Teresy Orczyk na ekranach telewizorów szybko przypadło widzom "Gogglebox. Przed telewizorem" do gustu. 88-letnia mama Izy Zeiske nie stroniła bowiem od ciętych komentarzy i chętnie wypowiadała swoje zdanie. Tym bardziej informacja o jej śmierci wstrząsnęła sympatykami programów TTV i fanami Izy Zeiske.

"Serce nasze przepełnia żal, smutek... rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania serduszko naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI. Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat, zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. Mamuniu byłaś ogromnie troskliwą, kochającą beż, granic, oddaną beż reszty matką i babcią... Nie wiem, jak poradzimy sobie beż ciebie..." - napisała w emocjonalnym wpisie na Instagramie córka słynnej "Buni".

15 lutego w godzinach popołudniowych ma odbyć się pogrzeb Teresy Orczyk. Izabela Zeiske postanowiła w ten szczególny dzień zwrócić się do swoich instagramowych obserwatorów. Poprosiła ich również o wsparcie.

"Kochani... dzisiaj najtragiczniejszy dzień w moim życiu. Pogrzeb mojej mamuni. Proszę, bądźcie z nami" - napisała.

Izabela Zeiske
Izabela Zeiske
Źródło: Instagram

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" o chorobie mamy

Do niedawna nic nie wskazywało na to, że rodzina Izy Zeiske będzie musiała zmierzyć się z tak wielką tragedią. Na początku lutego bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała InstaStories, w którym wyznała, że prosi wszystkich o modlitwę, ponieważ jej ukochana mama trafiła do szpitala.

"Są takie momenty kiedy człowiek nawet najbardziej pozytywnie nastawiony do życia, bardzo radosny, nie potrafi tej radości wykazać. Wróciliśmy ze szpitala, byliśmy w nim od rana ze starszą babunią. Przyjechaliśmy tylko właściwie tak na moment, ale mamunia musiała zostać. Joachim wraca, a ja tutaj muszę coś porobić i powiem tylko jedno, bardzo was proszę o modlitwę za mamuchnę, bardzo was proszę o modlitwę i zdrowie, błagam was, błagam was" - mówiła wyraźnie zasmucona.

Niedługo później na kilka słów o ukochanej Buni napisał również wnuczek, Joachim Zeiske.

"Pytacie się jak babunia. Dzięki za te wszystkie słowa otuchy i wsparcia. Jechaliśmy dzisiaj do lekarza, bo mieliśmy wcześniej umówioną wizytę u chirurga i w trakcie okazało się, że babcia musi zostać. Dlatego tym bardziej bardzo was proszę wszystkich, moi internetowi przyjaciele o zdrowie babuszki. Po tym jak właśnie zawiozłem mamę do domu, to przyjechałem jeszcze do babuni posiedzieć trochę. Ja patrzę na życie zawsze optymistycznie i pozytywnie, więc byle do rana byle do wiosny jak to mówią" - wyznał.

Niestety zaledwie dzień później internauci dowiedzieli się, że Teresa Orczyk zmarła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, Facebooku i Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości