"Big Boy" Borkowski zaskoczył wyglądem psa. "Pan zapewniał, że to owczarek niemiecki"

Mateusz "Big Boy" Borkowski ma uroczego psa. Zażartował z jego wyglądu
Mateusz "Big Boy" Borkowski ma uroczego psa. Zażartował z jego wyglądu
Źródło: Instagram @big_borkowski_boy
Mateusz "Big Boy" Borkowski opublikował zdjęcie z czworonożnym przyjacielem. Bohater programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zażartował z wyglądu psa, a internauci zwrócili uwagę na nadwagę zwierzęcia.

Mateusz "Big Boy" Borkowski zyskał popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Na prywatnej kanapie zasiada wraz z Damianem Naganą i Markiem Morusem, z którymi komentuje programy telewizyjne. Panowie na tyle przypadli telewidzom do gustu, że zyskali ogólnopolską rozpoznawalność. Dotychczas brali udział w innych programach spod brandu TTV. Tak oto Big Boy próbował sił w rywalizacji z innymi gwiazdami stacji w show "99 - Gra o wszystko. VIP". W ostatnim sezonie wziął udział wraz z partnerką, która zyskała sympatię internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Mateusz "Big Boy" Borkowski o kłótniach w związku
Mateusz "Big Boy" Borkowski wraz ze swoją ukochaną, Kingą, wzięli udział w nagraniach do programu "99. Gra o wszystko". W rozmowie z nami wyznali, jak wyglądają kłótnie w ich związku.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Mateusz "Big Boy" Borkowski zażartował z psa

Mateusz "Big Boy" Borkowski aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych. Zebrał tam niemałą społeczność, która kibicuje mu od bardzo dawna. Internauci z zaangażowaniem towarzyszyli celebrycie w walce o zdrowie, a teraz kibicują mu, gdy opowiada o każdym sukcesie. A robi to dosyć często! Big Boy chętnie relacjonuje codzienność. Niedawno pochwalił się zdjęciem z czworonożnym przyjacielem. Bohater "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowił zażartować z wyglądu zwierzęcia. Trzeba przyznać, że psiak, choć ma rysy owczarka niemieckiego, z wyglądu bliżej mu do przedstawiciela zgoła innego gatunku.

"Aisza nasza mała lwica. Wschodnio brzmiący pan zapewniał, że to owczarek niemiecki" - zażartował gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem".

Internauci zauważyli niezwykłe podobieństwo psa do niedźwiedzia. Inni zwrócili uwagę na lekką otyłość czworonożnego przyjaciela rodziny.

"To owczarek tylko…. Lekko utyty",

"Kto tu teraz jest BigBoy?" - można przeczytać pod zdjęciem.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Mateusz "Big Boy" Borkowski świętuje rocznicę

Odkąd Big Boy występuje w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszedł spektakularną metamorfozę. W pierwszych sezonach ważył znacznie więcej, co nie umknęło uwadze widzów - w najtrudniejszym momencie waga pokazywała 244 kg. Zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka, która umożliwiła mu rozpoczęcie pracy nad własnym ciałem. Teraz Mateusz Borkowski jest zupełnie innym człowiekiem. Zmienił się nie tylko zewnętrznie, całkowicie przewartościował swoje życie. Zmienił nawyki, odstawił produkty, które ciągnęły go w dół.

Jakiś czas temu Big Boy opublikował wyjątkowy wpis. Przyznał w nim, że od 7 lat nie pił alkoholu i jest z tego bardzo dumny.

"Niewiarygodne, że od 7 lat nawet na moment nie przyszło mi do głowy, żeby spróbować zawartości tej lub wielu innych szklanych butelek. Ej dumny jestem z siebie. Mogę i będę" - napisał pod zdjęciem.

W komentarzach zaroiło się od internautów, którzy dołączyli do wyznania Big Boya. Wielu z nich nie ukrywało, że ma na koncie podobne doświadczenie. Gwiazdy coraz częściej publicznie deklarują abstynencję. Na podobne wyznanie jakiś czas temu zdecydował się m.in. Aleksander Milwiw-Baron, gitarzysta zespołu Afromental. Przeczytaj też: Aleksander Milwiw-Baron zrezygnował z alkoholu. Wyjawił powody decyzji

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @big_borkowski_boy

podziel się:

Pozostałe wiadomości