Mikołaj z "HP" pokazał, jak wyglądał przed programem i po. Co za różnica!

Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Mikołaj Grzybowski z "Hotelu Paradise"
Źródło: Dorota Nowakowska/TVN
Mikołaj Grzybowski wygrał 6. edycję "Hotelu Paradise". Jak wiadomo, w trakcie nagrywania programu uczestnicy są obserwowani przez baczne oko kamery, toteż większość z nich zwraca uwagę na to, jak się zaprezentuje. Jak się okazuje, Mikołaj długo pracował nad sylwetką. Jednak panamski raj opuścił odmieniony.

Mikołaj Grzybowski to uczestnik, który utrzymał się w "Hotelu Paradise" od pierwszego dnia aż do samego końca. W pierwszych chwilach pobytu w panamskim raju do gustu przypadła mu Hania, z którą długo tworzył relację. Para jednak mocno się kłóciła, a kobieta miała do Mikołaja liczne pretensje. Ostatecznie postanowili zakończyć wspólną przygodę. Wówczas Mikołaj dogadał się z Moniką - oboje stwierdzili, że wiele ich łączy i bez problemów się dogadają. Tak też się stało. Dotarli do finału, w którym tym razem wygrała przyjaźń. Stanęli na Ścieżce Lojalności i opuścili Panamę bogatsi o 100 tys. złotych.

Dalsza część artykułu pod wideo: "Hotel Paradise". Mikołaj Grzybowski o związku. Czy jego serce jest zajęte?

CZT_Hotel Paradise_Mikolaj_Grzybowski _Zwiazek
"Hotel Paradise". Mikołaj Grzybowski o związku. Czy jego serce jest zajęte?
Mikołaj Grzybowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, czy po opuszczeniu panamskiego raju znalazł czas na miłość. Jak się okazuje, w życiu zwycięzcy "Hotelu Paradise" są teraz inne priorytety.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Mikołaj pokazał zdjęcia "przed" i "po" Panamie. Zaskakująca różnica

Choć od finału "Hotelu Paradise" minęło już trochę czasu, widzowie wciąż z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów. Większość z nich aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzielą się wspomnieniami z Panamy i aktualną codziennością. Mikołaj Grzybowski jakiś czas temu wspominał, że jego forma sprzed wyjazdu a w trakcie powrotu znacząco się różniła. Teraz postanowił podzielić się z internautami zdjęciami dokumentującymi zaskakującą metamorfozę.

"Pamiętam jak dziś moment, w którym dostałem telefon z informacją o moim udziale w Hotelu. Wchodziłem wtedy do wanny po wieczornych zjazdach na stoku, a moja sylwetka była 'lekko' zapuszczona i dużo bliżej jej było do stanu po powrocie z Panamy niż do tego przed wejściem do programu" - rozpoczął wpis Mikołaj.

Okazało się, że mężczyzna postanowił wykorzystać miesiąc, który pozostał mu do wylotu do Panamy. Dawał z siebie wszystko, by jego ciało było w jak najlepszej formie.

"Został mi jednak miesiąc na przygotowania i wiedziałem, że muszę dać z siebie wszystko, żeby nie było wstydu przed całą Polską, ale też głównie dla własnego komfortu psychicznego. To był jeden z lepiej przepracowanych przeze mnie miesięcy i jeden z najbardziej wymagających, jeżeli chodzi o jednostki treningowe. Przez cały miesiąc trenowałem 2x dziennie po jednej godzinie wysiłku (przeplatałem na treningach rower, bieganie siłownie, muaythai i pływanie), przy mocnej obniżce kalorycznej z jednym dniem w tygodniu przeznaczonym na odpoczynek" - opisuje uczestnik.

Mikołaj przyznał, że choć wchodząc do programu, mógł się pochwalić formą życia, praca w takim tempie nie była zdrowa. Mimo to stwierdził, że było warto.

"Jest to dla mnie kolejny dowód na to, że jak czegoś mocno pragnę, to jestem w stanie zrobić wiele, żeby to osiągnąć i zazwyczaj mi się to udaje" - przyznał.

Pod koniec dodał, że gdy wracał z Panamy, jego sylwetka już tak nie wyglądała.

"Będąc w 'Hotelu Paradise' przez 2 miesiące przytyłem ponad 10 kg, a co swój wpływ miała stosunkowa mała aktywność fizyczna, codzienne imprezy, oraz… poczwórne tosty" - napisał Mikołaj.

Zdjęcie "po" możecie zobaczyć, klikając strzałkę w prawo.

"Hotel Paradise". Mikołaj o związku. Czy ma partnerkę?

Mikołaj Grzybowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, czy po opuszczeniu panamskiego raju znalazł czas na miłość. Jak się okazuje, w życiu zwycięzcy "Hotelu Paradise" są teraz inne priorytety.

- Aktualnie jestem singlem [...]. Z nikim się nie spotykam, ponieważ totalnie nie mam na to czasu. Jest bardzo dużo spraw wokół programu. Mam też sprawy związane z pracą. Skupiam się na sobie, na rozwoju, no i chcę wykorzystać jak najlepiej ten czas - mówi Mikołaj.

Po finale sezonu internauci spekulowali, że Mikołaj związał się z inną uczestniczką "Hotelu Paradise". Sama zainteresowana postanowiła jednak rozwiać wszelkie wątpliwości. O tym, czy Angelika i Mikołaj mieli się ku sobie, przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Mikołaj i Angelika z "HP" ukrywają swój związek? Mamy komentarz uczestniczki

Angelika Nowicka i Mikołaj Grzybowski z "HP"
Mikołaj i Angelika z "HP" ukrywają swój związek? Mamy komentarz uczestniczki
Angelika Nowicka i Mikołaj Grzybowski to bez wątpienia jedni z najbardziej znanych i lubianych uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise". Choć w programie nie nawiązali romantycznej relacji, tuż po zakończeniu emisji show media obiegła wiadomość o ich rozkwitającym uczuciu. W rozmowie z nami Angelika wyjaśniła, co ich łączy.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Dorota Nowakowska/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości