Torba Marka, z którą pojawił się w "HP", podbija sieć. Nam wyjawił, od kogo ją dostał

Marek Kuliński z "Hotelu Paradise 6".
Marek Kuliński z "Hotelu Paradise 6".
Źródło: TVN
"Hotel Paradise" z każdym tygodniem gromadzi przed telewizorami więcej widzów. Fani formatu bacznie obserwują każdy ruch mieszkańców panamskiej willi. Ich uwadze nie umknęła nietypowa torba, z którą pojawił się Marek - nowy uczestnik. Ten kultowy model jeszcze do niedawna był w każdym polskim domu. Z bagażem Marka wiążę się rodzinna historia - tylko nam o niej opowiedział.

Marek Kuliński to nowy uczestnik "Hotelu Paradise". Już w pierwszych minutach swojej obecności w programie musiał wyeliminować jednego z uczestników. Choć w panamskiej willi pojawiło się tego dnia wiele smutku i negatywnych emocji, torba, z którą przyjechał Marek, nie umknęła uwadze widzów.

QUIZ_ELIZAJAY
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise 6". Marek Kuliński przyjechał z kultową torbą 

Kultowa torba, z którą przyjechał do Panamy Marek jeszcze do niedawna była w niemal każdym polskim domu. To klasyczna "torba gospodarcza" w kratkę, wykonana z polipropylenu. W rozmowie z nami uczestnik wytłumaczył, skąd wzięła się w jego rękach i jaka rodzinna historia się z nią wiąże.

- Torbę dostałem od babci. Powiedziała, że tego typu torby są najbardziej solidne i przetrwają każdą podróż. Spakowałem więc w nią ubrania i wybrałem się w 30-godzinną podróż. Chciałem sprawdzić, czy zawsze babcie mają rację. I jak wyszło? Babcie się nie mylą - powiedział Marek.

"Hotel Paradise"
"HP". Marek zabrał do Panamy nietypową torbę
"Hotel Paradise"
Źródło: player.pl

"Hotel Paradise 6". Kim jest Marek Kuliński? 

Marek Kuliński to 26-letni inwestor pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej. Biznesowo interesują go głównie maszyny budowlane, kryptowaluty oraz branża beauty. Uczestnik "Hotelu Paradise" nie kryje zamiłowania do szybkiego trybu życia, imprez i otaczania się kobietami. Zadeklarował, że był w 10 związkach, z których trzy uważa za poważne. 

Marek Kuliński nie wyklucza, że w "Hotelu Paradise" znajdzie tę jedyną. Wyjaśnił jednak, że bywa nieufny, więc swojej ewentualnej miłości musi się dobrze przyjrzeć. Jego ideał to atrakcyjna, lojalna i dobrze prezentująca się kobieta.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości