Programy

"Rzeczy których nie nauczył mnie ojciec 2". Nowe przygody Tadeusza i Roberta Motyków

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TTV
"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" - druga edycja programu

Słodko-gorzka relacja Tadeusza i Roberta Motyków, zaskarbiła sobie sympatię wielu widzów. Ojciec i syn zrobili duży krok w kierunku poprawienia rodzinnych relacji. Jak teraz wygląda ich męska przyjaźń? Czy biznes Tadeusza się kręci? Co mają jeszcze do nadrobienia nasi bohaterowie? Tego wszystkiego dowiemy się z drugiej odsłony programu.

"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" to polska wersja duńskiego formatu "The Things My Dad Failed to Teach Me". Znany celebryta spędza czas z ojcem, który uczy go umiejętności których nie posiada młodsze pokolenie.

Bohaterem programu "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" jest mieszkający w Warszawie 47-letni komik Robert Motyka. Po ponad 30 latach powraca w rodzinne strony - do Sieniawy Żarskiej, wsi położonej przy niemieckiej granicy - aby spędzić czas ze swoim ojcem Tadeuszem.

"Rzeczy których nie nauczył mnie ojciec" - co to za program, bohaterowie

"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" - druga edycja programu
"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec": Tadeusz i Robert Motyka Źródło: Natalia Dobryszycka/TVN

Program "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" opowiada o relacji ojca z synem. Robert Motyka ma 47 lat i mieszka w Warszawie. Jest znanym komikiem, ale przede wszystkim synem Tadeusza, mieszkańca Sieniawy Żarskiej. Mając 15 lat, wyprowadził się z domu i potem rzadko go odwiedzał. W życiu został tym, kim chciał - znanym komikiem, choć jak uważa jego ojciec, wcale nie najlepszym.

W pierwszej edycji programu Robert Motyka wraca w rodzinne strony by nadrobić to, co go ominęło i czego się nie nauczył od ojca. Razem remontują mały pawilon, w którym urządzają wiejski lumpeks. Robert i Tadeusz Motykowie spędzają ze sobą szalony czas, pełen emocji i wzruszeń.

Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim i swojej roli w "Projekt Cupid"
Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim i swojej roli w "Projekt Cupid" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Rzeczy których nie nauczył mnie ojciec" - co w nowym sezonie?

Przerwa w sezonie kabaretowym umożliwiła Robertowi Motyce zaplanowanie krótkiego urlopu. Chce go spędzić w Sieniawie Żarskiej, obok ojca, pani Irenki i w gronie najbliższych przyjaciół. Miał to być czas odpoczynku połączony z przygotowaniami do triathlonu. Tadeusz miał jednak inne plany. Czym się skończyły? Dowiemy się wszystkiego już w marcu na antenie TTV.

"Rzeczy których nie nauczył mnie ojciec" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Rzeczy których nie nauczył mnie ojciec" będzie można oglądać od 16 marca w każdą środę o godzinie 22.00 w TTV i w serwisie player.pl.

Seria liczy dziewięć odcinków, za jego produkcję odpowiada Unlimited Film Operations.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TTV

Źródło zdjęcia głównego: Natalia Dobryszycka/TVN

Pozostałe wiadomości