Dominika Wysocka z "Top Model" przyjęła oświadczyny. Pokazała pierścionek

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dominika Wysocka z "Top Model" zaręczyła się z ukochanym

Dominika Wysocka wygrała 10. edycję programu "Top Model". Modelka udostępniła w sieci zabawne nagranie z wakacji. Poinformowała fanów o swoich zaręczynach, prezentując im lśniący pierścionek na swoim palcu. Kim jest ukochany Dominiki Wysockiej?

Program "Top Model" otworzył Dominice Wysockiej drzwi do kariery. Dziewczyna świetnie radzi sobie w branży. Od początku wspierał ją jej ukochany. Modelka przyjęła jego zaręczyny podczas egzotycznych wakacji.

Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model" Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dominika Wysocka z "Top Model" zaręczyła się. Kim jest jej partner?

Dominika Wysocka i jej partner spędzili błogie chwile na Zanzibarze. Publikowali na Instagramie romantyczne kadry. Na jednym z nich zakochani prezentują namiętny pocałunek, leżąc na plaży. Modelka poinformowała fanów o poważnej zmianie w swoim życiu. Opublikowała na TikToku zabawne nagranie, na którym pokazała pierścionek zaręczynowy. Fani i znajomi z programu pogratulowali zwyciężczyni 10. edycji "Top Model".

"Od kilku dni myślałam, że może ci się tam oświadczy!!" - czytamy w komentarzach na TikToku.

Narzeczonym Dominiki Wysockiej jest Piotr Strojek, absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Pracował na planie serialu "BrzydUla 2" oraz "Na Wspólnej".

"Top Model". Partner Dominiki Wysockiej namówił ją do wzięcia udziału w programie

Dominika na kanapie "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoim związku. Poznała partnera przez wspólnego znajomego. Ukochany modelki zachęcał ją do wzięcia udział w castingu do "Top Model".

"Piotrek od samego początku mówił, że to jest X edycja, że ja się nadaję, że on ma przeczucie i że muszę iść do programu. Ja sobie myślałam, że zwariował. Piotrek był tak zawzięty, że gdyby nie on nie ma opcji, żebym się zgłosiła" - przyznała w wywiadzie.

Modelka wyznała, że udział w show był wyzwaniem dla jej związku.

"Największa rozłąka to była w 'Top Model', nie było żadnego kontaktu, nawet telefonicznego. To był najgorszy czas, który przetrwaliśmy. Codziennie pisałam do Piotrka listy, które miał na koniec. Byłam na kontrakcie w Grecji, to Piotrek do mnie przyleciał na jeden weekend. Z tym nie ma problemu" - stwierdziła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości