Mikołaj Śmieszek z "TM" zaskoczył wszystkich. Jego sylwetka w wodzie zapiera dech!

Mikołaj Śmieszek
Mikołaj Śmieszek pozuje w wodzie
Źródło: MWMEDIA
Mikołaj Śmieszek podbił serca jurorów i współuczestników nie tylko talentem i ciężką pracą, ale i nomen omen poczuciem humoru. Ten wyjątkowy styl od razu zyskał rzesze fanów i tym samym przyniósł Mikołajowi wygraną 9. edycji "Top Model". Jego nieposkromiony entuzjazm, determinacja i ciekawość świata, zdają się pchać chłopaka w kolejne gałęzie show-biznesu, choć i z modelingu bynajmniej nie rezygnuje.

Robert Lewandowski świetnie radzi sobie nie tylko przed kamerami dziennikarzy sportowych, ale i na planach zdjęciowych do kolejnych reklam, czy licznych kampanii społecznych. Dlaczego nie wziąć z niego przykładu i sylwetkę sportowca wykorzystać nie tylko na boisku — pomyślał zapewne Mikołaj Śmieszek jeszcze przed nagraniem zgłoszenia do "Top Model". Okazało się, że pomysł był prawdziwym strzałem w dziesiątkę, a wygrana w 9. edycji programu szeroko otworzyła chłopakowi drzwi do wielkiego świata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Co zobaczymy w nowym sezonie programu "Top Model"? cz.2
Źródło: "Co za Tydzień"

Mikołaj Śmieszek opublikował efekty nagiej sesji

Na instagramowym profilu Mikołaja Śmieszka pojawiło się właśnie wyjątkowe zdjęcie. Fani z pewnością docenią to poświęcenie, bowiem nie dość, że sesja odbyła się w blasku księżyca, to model stoi pod rwącym wodospadem, wsparty jedynie o pobliską ścianę skalną. Najwięcej uwagi przyciąga jednak outfit, a raczej... jego zupełny brak. Zanurzony do wysokości biodra model, prezentuje umięśnioną, nienaganną sylwetkę, niemal hipnotycznie wpatrując się w fanki po drugiej stronie ekranu.

Być może właśnie przez urzekający wzrok Mikołaja Śmieszka, pod postem od razu zaczęły mnożyć się porównania.

"Człowiek z jaskini";

"Ale syrena";

"Ideał chodzący" - piszą fani.

Co słychać u Mikołaja Śmieszka z "Top Model"?

Gdy najbliżsi Mikołaja Śmieszka dowiedzieli się o jego modelingowych zamiarach, byli w lekkim szoku. Młody piłkarz miałby chodzić po wybiegach? Szybko okazało się jednak, że chłopak dobrze wie, co robi. Mógł też cieszyć się prawdziwym wsparciem rodziny.

"To była sensacja, byłem piłkarzem, a luźno rzuciłem, że może spróbuję w modelingu. Rodzice się cieszyli, ale byli zaskoczeni, chociaż tak naprawdę przyzwyczaili się, gdy przez trzynaście tygodni rutynowo, co tydzień oglądaliśmy odcinki z moim udziałem" - zdradził na kanapie "Dzień Dobry TVN.

Dziś okazuje się, że bycie w świetle fleszy to zdecydowanie styl życia Mikołaja. I nie chodzi tu jedynie o modeling. Popularność, jaką zdobył w programie wykorzystał już stając do walki w klatce Fame MMA, ale i nagrywając rapowy kawałek. O ile walkę przegrał i na razie nie podjął się rewanżu, to jego muzyka spotkała się z całkiem pozytywnym odbiorem fanów.

"W życiu trzeba próbować wszystkiego. Bardzo dobrze, że tak działasz! Jak na pierwszy kawałek wyszło kozacko!";

"Ej, ale to nie miało mieć prawa być tak dobre" - komentowali słuchacze jego debiutancki numer "Trapmodel".

Od czasu wypuszczenia pierwszego utworu w 2021 roku, Mikołaj Śmieszek zdążył nagrać dwa kolejne. Na jego instagramowym profilu co jakiś czas pojawiają się relacje z pracy w studiu. Myślicie, że doczekamy się krążka?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości