Ben Affleck obwiniał byłą żonę o alkoholizm? Teraz sprostował swoje słowa

Ben Affleck obwiniał byłą żonę o alkoholizm?
Ben Affleck obwiniał byłą żonę o alkoholizm?
Źródło: WireImage
Ben Affleck po głośnym rozstaniu z Jennifer Lopez ożenił się z aktorką Jennifer Garner, z którą doczekał się trójki dzieci. Para rozstała się po 10 latach, a w jednym z wywiadów aktor przyznał, że gdyby pozostał w małżeństwie, jego nałóg związany z alkoholem dalej by się pogłębiał. Teraz aktor wytłumaczył swoje słowa.

Ben Affleck obecnie związany jest z Jennifer Lopez, z którą spotykał się 20 lat temu. Para poznała się w 2001 r., a w listopadzie 2002 r. zaręczyli się. Zakochani doczekali się nawet przydomku Bennifer z połączenia ich imion. Aktorzy planowali pobrać się w 2003 r., jednak niedługo przed ceremonią odwołali plany ślubne.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZT_GRUSZKACHOROBA
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Ben Affleck obwinił byłą żonę za alkoholizm?

Rok późnej w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu, która poruszyła fanów pary. Już w czerwcu 2005 r. Ben Affleck poślubił Jennifer Garner, z którą doczekał się dwóch córek i syna - 18-letniej Violet i 14-letniej Seraphiny i 11-letniego Samuela.

W 2015 r. w mediach pojawiła się informacja o separacji pary, a w 2018 r. aktorzy rozwiedli się. Co ciekawe, pod koniec 2021 r. pojawiły się doniesienia, że Jennifer Lopez i Ben Affleck dali sobie drugą szansę. Szybko okazało się to prawdą, a zakochani pobrali się w lipcu 2022 r.

Ostatnio w mediach było głośno o Jennifer Lopez, która na imprezie sprawdzała drinki swojego ukochanego, czy aby na pewno nie ma w nich alkoholu. Wszystko przez to, że Ben Affleck bardzo długo walczył z alkoholizmem. W jednym z wywiadów powiedział:

"To, że rozczarowałem swoje dzieci, było dla mnie druzgocące. Piłem coraz więcej w samotności, by zagłuszyć trudne emocje" - wyznał aktor.

Ben Affleck tłumaczy swoje słowa

W programie "The Howard Stern Show" Ben Affleck powiedział, że gdyby pozostał w małżeństwie, jego choroba mogłaby eskalować.

"Gdybym się nie rozwiódł, cały czas skakalibyśmy sobie do gardeł, a ja pewnie wciąż bym pił. Po części dlatego w ogóle zacząłem pić - czułem się uwięziony w tym małżeństwie" - powiedział aktor.

Fani gwiazdora szybko zrozumieli jego wypowiedź i uznali, że aktor obwiniał Jennifer Garner za swoją chorobę. Nawet znajomi pary komentowali wywiad aktora w mediach w niepochlebny sposób. Teraz po dwóch latach Ben Affleck postanowił sprostować swoje słowa.

"Absolutnie nie chciałem obwiniać byłej żony o swój alkoholizm, miałem coś zupełnie innego na myśli. Żeby było jasne, to ja ponoszę odpowiedzialność za swoje zachowanie" - powiedział w rozmowie z "The Hollywood Reporter".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości