Jacek Koman czule o żonie, która jest Australijką. Poznali się, grając parę kochanków

Jacek Koman
Jacek Koman opowiedział o żonie i dzieciach
Źródło: MWMEDIUA
Jacek Koman wiele lat temu wyjechał z Polski do Australii i to właśnie tam poznał swoją drugą żonę. Para po raz pierwszy spotkała się na deskach jednego z tamtejszych teatrów. Aktorzy przygotowywali się do spektaklu, w którym grali parę kochanków. Potem ich miłość przeniosła się do prawdziwego życia.

Jacek Koman zasłynął w polskim show-biznesie jeszcze w PRL-u. Wówczas dostał rolę u Juliusza Machulskiego, ale tuż przed wybuchem stanu wojennego zdecydował się na wyjazd z kraju. Razem ze swoją ówczesną ukochaną Magdą i przyjaciółmi wsiadł do pociągu, który zawiózł ich do Wiednia. To jednak nie była dla nich docelowa stacja. Polacy poprosili tam bowiem o azyl polityczny i po kilku miesiącach otrzymali bilety do Australii.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Angelika Mucha zdradza, czy jej serce jest zajęte. Planuje huczny ślub?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jacek Koman poznał drugą żonę dzięki pracy w teatrze

Jacek Koman rozpoczął życie w Australii i początkowo nie chciał wracać do aktorstwa. Parał się pracą fizyczną: pracował przy czyszczeniu basenów oraz na zmywaku. Po latach jednak jego znajomi koledzy z Polski założyli mały teatr, w którym znalazło się miejsce również dla niego. Zaczął podróżować po kraju, grając kolejne spektakle. Niestety w międzyczasie jego związek z Magdaleną się rozpadł. Para miała już wówczas na wychowaniu jedno wspólne dziecko.

Jacek Koman starał się ze wszystkich sił, by nie stracić kontaktu z córką. W międzyczasie rozwijał zagraniczną karierę: zagrał u boku największych aktorów Hollywood. Dzięki aktorstwu poznał także drugą żonę, która jest Australijką.

"Catherine [McClements, aktorka – przyp. red.] poznałem w teatrze. Pracowaliśmy wtedy nad "Chorym z urojenia" Moliera. Graliśmy parę kochanków. No i tak zostało" - wspominał w rozmowie z "Twoim Stylem".

Jacek Koman i jego ukochana wiodą życie na walizkach

Para poznała się ponad dwie dekady temu. Jacek Koman w najnowszym wywiadzie rozpływał się nad ukochaną i przyznał, że często oboje wiodą życie na walizkach. Mimo wszystko dzięki pracy w jednej branży rozumieją swoje potrzeby.

"Jest piękna i niewiarygodnie mądra. Jest wspaniałym partnerem, co przy tak długim stażu jest ogromnie ważne. [...] Przez ostatnie lata wyszłoby pół na pół. Ale bywa też tak, że to ona wyjeżdża, a ja zostaję ze wszystkimi obowiązkami. Z naszymi dziećmi spędziłem pierwszych kilka lat. Jesteśmy aktorami, podróże to nasze życie" - opowiadał.

Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci. To właśnie one najgorzej znoszą rozłąkę z rodzicami, gdy muszą wyjechać do pracy.

"Siedmioletni Quincy jakoś to znosi, ale Coco, która ma 12 lat, wciąż pyta: 'Musisz jechać? Dlaczego? – Za chlebem' – odpowiadam żartem. Teraz Catherine przyjechała do Polski na pięć tygodni razem z dziećmi. Pokażę im Bielsko-Białą, gdzie się urodziłem. Najstarsza córka, z poprzedniego związku, też kilka razy była w Polsce" - tłumaczył.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIUA

podziel się:

Pozostałe wiadomości