Michał Będźmirowski wystąpi w "Back to school. Prawdziwy egzamin". Co o nim wiemy?

Michał Będźmirowski
Michał Będźmirowski
Źródło: TVN
Już 24 marca na antenie TTV pojawi się nowy program "Back to school. Prawdziwy egzamin". Jednym z uczestników jest influencer Michał Będźmirowski znany jako Modny Tata. Uczestnika mogliśmy już zobaczyć w programie "Agent Gwiazdy", w którym jednak nie zagościł długo. Jak poradzi sobie w szkolnych ławach?

Co roku ponad pół miliona uczniów kończy szkołę podstawową i pisze egzamin ósmoklasisty. To ich pierwszy ważny sprawdzian wiedzy w życiu. A jak poradziliby sobie z nim…dorośli? Przekonamy się o tym w najnowszym programie telewizji TTV "Back to school. Prawdziwy egzamin".

Czytaj też: Wiosenna ramówka TTV 2024. Nowe programy i kontynuacje uwielbianych show. Sprawdź, co oglądać

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ramówka TVN na wiosnę 2024

Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Źródło: TVN
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
Gwiazdy TVN w nowej oprawie
TVN nowa oprawa
TVN nowa oprawa
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Czas na show. Drag me out" -nowy program. Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"Masterchef Nastolatki". Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"The Traitors. Zdrajcy" - nowy program. Zwiastun
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Mam Talent!"- nowy sezon. Zwiastun musicalowy
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Kuchenne rewolucje" -nowy sezon. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Odwilż" - nowy serial. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun
"Niezwykle Stany Prokopa"- nowy sezon. Zwiastun

Kim jest Michał Będźmirowski z "Back to school. Prawdziwy egzamin"?

Michał Będźmirowski zyskał popularność jako bloger. Prowadził znany lifestylowy i parentingowy blog o nazwie "Modny Tata" oraz kanał na Youtube "Modny Tata Plus", a obecnie rozwija się jako influencer. Jest też wykładowcą akademickim oraz doktorem nauk społecznych. Prywatnie jest mężem Pauliny i ojcem Brunona.

Michał Będźmirowski jest też autorem książki "Jak być fajnym tatą i nie zwariować", która jest swego rodzaju przewodnikiem dla nowoczesnych ojców. W swoich działaniach skupia się na motywowaniu Polaków do dbania o siebie, zdrowego stylu życia, odważnego podejmowania wyzwań i realizowania własnych pasji.

Co ciekawe, Michał Będźmirowski wziął udział w drugiej edycji programu telewizyjnego "Agent Gwiazdy". Choć odpadł jako pierwszy, nie zraziło go to do dalszego działania w mediach.

Michał Będźmirowski – Instagram

Na swoim blogu "Modny Tata" dzielił się z czytelnikami pasją do mody i pokazywał, że mimo wielu obowiązków codziennych, można nadal rozwijać swoje zainteresowania i być inspirującym człowiekiem. Właśnie te wartości przeniósł na swoją obecność w mediach społecznościowych. Prowadzi konto na Instagramie o nicku @modny_tata. Jest też obecny na TikToku.

"Back to school. Prawdziwy egzamin" – uczestnicy

"Back to school. Prawdziwy egzamin" to połączenie reality show i eksperymentu społecznego. Grupa dorosłych będących rodzicami, wróci do szkoły, by znów stać się uczniami. Zamknięci w placówce z internatem uczestnicy przez 2 tygodnie będą mierzyć się z przedmiotami obecnymi w podstawie programowej: od polskiego, przez matematykę, aż po fizykę i chemię. Lekcje prowadzone będą przez prawdziwych nauczycieli: pedagogów z doświadczeniem pracy z dziećmi, pasjonatów swoich przedmiotów, stosującymi różne metody nauczania.

"Back to school. Prawdziwy egzamin" – kto wystąpi? Oto lista uczestników:

"Back to school. Prawdziwy egzamin" – kiedy i gdzie oglądać?

Program "Back to school. Prawdziwy egzamin" będzie można oglądać od 24 marca. Odcinki w każdą niedzielę o godz. 16:00, na rozgrzewkę przed nowym tygodniem w szkole.

"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
+2
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości