Grzegorz z "HP" o kulisach odejścia Magdy. Ma własną teorię, co się za tym kryło

Autor:
Urszula
Grabowska
Grzegorz z "HP"

Grzegorz z "Hotelu Paradise" od początku wzbudził sympatię widzów. Jego szczęście w panamskim show zostało jednak przerwane, właśnie odpadła jego ukochana Magda Gałda. Tylko nam uczestnik zdradził, co czuł po odejściu swojej partnerki.

Grzegorz Głuszcz to uczestnik szóstej edycji "Hotelu Paradise". Od początku był nastawiony na ekscytującą przygodę i grę. Od pierwszych chwil w hotelu starał się stworzyć przyjacielską albo miłosną relację. Postawił na bycie w parze z Moniką Schmidt, z którą stworzył zgodny, przyjacielski duet. 

W jednym z odcinków do bram "Hotelu Paradise" zapukała jednak Magda Gałda, w której mężczyzna zakochał się nieomal od pierwszego wejrzenia. Stworzyli romantyczną relację. Tym samym chłopak postanowił zmienić parę i odejść od Moniki. Grzegorz i Magda zbudowali szczęśliwy związek, który miał szansę na przetrwanie po programie. Ich losy pokrzyżowała eliminacja w hotelu, w wyniku której panamską willę opuściła Magda Gałda.

Tylko nam Grzegorz Głuszcz zdradził, co czuł po odejściu ukochanej i czy miał żal do Moniki Schmidt o wytypowanie jego ukochanej.

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz Głuszcz o odejściu Magdy z "Hotelu Paradise"

Uczestnik panamskiego show w rozmowie z Urszulą Grabowską wyznał, jak postrzegał decyzję Moniki i Marka o wytypowaniu jego pary do opuszczenia hotelu.

- To był akt zemsty Moniki za to, że poszedłem do Magdy. Marka zaś za to, że Magda poszła do mnie. Nasza relacja z Magdą miała szanse na coś większego niż zwykła hotelowa przygoda i każdy o tym wiedział - wyznał Grzegorz Głuszcz.

Ukochany Magdy zdradził również, jak czuł się po odejściu swojej drugiej połówki. Był to dla niego bardzo trudny moment w całym reality show.

- Pierwsze myśli, jakie miałem po odejściu Magdy były bardzo ciężkie. Przemawiała przeze mnie rozpacz i złość. Byłem bardzo zdenerwowany, nie chciałem z nikim gadać. Kiedy skończyłem kombinować i chciałem uczciwie grać, bo znalazłem prawdziwe uczcie, to inni nie zachowali się jak przyjaciele. Zniszczyli to - wspomina z żalem chłopak.

Magda i Grzegorz z "Hotelu Paradise" Magda Gałda i Grzegorz Grzeszcz Źródło: https://www.instagram.com/grzes.hotelparadise6/

Grzegorz z "Hotelu Paradise" miał żal do Moniki Schmidt: "Tak nie postępują przyjaciele"

Jedną z trwałych relacji, jakie Grzegorz Głuszcz zbudował w rajskim reality show, była przyjacielska więź z Moniką Schmidt. Chłopak w rozmowie z Urszulą Grabowska zdradził jednak, że bardzo zawiódł się na dziewczynie i nie spodziewał się takiego zachowania z jej strony.

- Miałem bardzo duży żal do Moniki za to, że powiedziałem jej wtedy, że jest moją przyjaciółką, a ona tak postąpiła. Prawdziwi przyjaciele nie postępują w ten sposób. Monika była typowym graczem i tyle - podkreślił.

Mężczyzna wspominał również o tym, kto okazał mu największe wsparcie po odejściu ukochanej.

- Jak odpadła Magda to wspierał mnie wtedy bardzo David. Tego wieczoru postanawiałem wypić bardzo dużo alkoholu, żeby zapomnieć, o tym co się stało. On był przy mnie i mówił mi: Stary jest, jak jest, nic już nie zrobisz.

Monika Schmidt w "Hotelu Paradise" aktualnie tworzy relację z Mikołajem Grzybowskim. Para świetnie się dogaduje i każdego dnia krok po kroku zbliża się do siebie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o "Hotelu Paradise":

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości