Kornelia Rajnerowicz w ostatnim odcinku "Bonusów z Raju" z 7. edycji "Hotelu Paradise" wymyśliła idealny plan na przetrwanie. Uczestniczka wyjawiła pomysł Rochowi i Tori. Zobaczcie ich reakcję.
Kornelia Rajnerowicz jest uczestniczką 7. edycji "Hotelu Paradise". W ostatnich odcinkach mogliśmy zauważyć kryzys w jej parze z Jackiem, który wyznał swojej partnerce, że czuje się zagubiony po tym, jak z programem pożegnała się Viki, z którą był dość blisko.
Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:
"Hotel Paradise". Kori przedstawiła idealny plan na przetrwanie
Kornelia dość impulsywnie zareagowała na te słowa i nie chciała dłużej tworzyć relacji z Jackiem. Mimo że udało się im zażegnać konflikt, to oboje zdecydowali, że chcieliby otworzyć się na inne osoby. Wszystko wskazuje na to, że Jacek i Oliwia mają się ku sobie, a Kornelia chce skoncentrować się na nowym uczestniku Wojtku.
Przypomnijmy, że Kornelia w programie była w parze z Michałem, który opuścił show, Patrykiem, z którym nie była szczęśliwa nawet w relacji przyjacielskiej, a następnie z Jackiem, który wpadł jej w oko od samego początku.
Nie wszyscy w hotelu wiedzą jednak, że Kornelia od początku pojawienia się w programie chciała sparować się z Rochem, do którego wzdychało już wiele uczestniczek. Z czasem Kori nieśmiało zaczęła mówić o swoich uczuciach innym uczestniczkom, jednocześnie zacieśniając swoje więzi z Rochem, które teraz można nazwać przyjacielskimi.
"Hotel Paradise". Plan Kori nie uwzględnia Jacka
Mimo upływu czasu uczestniczka zdaje się powolutku dążyć do postawionego celu i sparować się z Rochem. Z tej okazji ułożyła nawet plan na przetrwanie w hotelu, który przedstawiła Rochowi i Tori w odcinku "Bonusów z Raju".
"To jest plan idealny, który nigdy się nie wydarzy, ale chciałabym, żeby się wydarzył. Ty [Tori przyp. red.] jesteś z Pawłem, ja jestem z Rośkiem. Wchodzi Justyna i Krzyś, wtedy ty [Tori przyp. red.] z Krzysiem, ja z Pawłem, Roch z Justyną (śmiech)" - powiedziała Kori.
Tori od początku pojawienia się w "Hotelu Paradise" tworzyła parę z Krzysiem, który odpadł z programu po wejściu Jacka. Tori bardzo przeżyła jego odejście i długo nie mogła dojść do siebie, jednak aby zostać dalej w show, musiała znaleźć nowego partnera, którym okazał się Paweł.
Natomiast Roch przez kilka dni był w parze z Justyną, która od razu po wejściu do programu wpadła mu w oko. Widzowie szybko zauważyli iskierki w ich oczach, przez co ich relacja nabierała tempa. Niestety, Justyna pożegnała się z programem, kiedy w hotelu pojawiła się nowa uczestniczka Oliwia.
Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.
- Gérard Depardieu oskarżony o gwałt. Aktor przerwał milczenie. "W końcu chcę powiedzieć wam prawdę"
- Sylwia Bomba o Grzegorzu Collinsie. "Kobieta może w jego towarzystwie czuć się atrakcyjnie"
- Maryla Rodowicz przeszła operację. Zdradziła, jak się obecnie czuje
Autor: Aleksandra Czajkowska
Źródło zdjęcia głównego: player.pl