Klaudia Nieścior z "TM" zdradziła, czym zajmowała się wcześniej. Zaskoczyła fanów

Klaudia Nieścior z "Top Model"
Klaudia Nieścior z "Top Model"
Źródło: Player
Klaudia Nieścior opublikowała na InstaStories archiwalne zdjęcia ze swojej dawnej pracy. Zwyciężczyni 11. edycji "Top Model" już od dawna działa w sieci, jednak na co dzień zajmowała się czymś zupełnie innym. "Pomagałam kobietom zdobyć wiarę w siebie!" - powiedziała.

Klaudia Nieścior to zwyciężczyni 11. edycji "Top Model". Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie utrzymuje stały kontakt z ze swoimi fanami. Modelka pokazuje nie tylko kulisy swojej pracy, ale także często opowiada o swoim życiu prywatnym. Zwyciężczyni ostatniej edycji popularnego show przyznała, że obserwatorzy często pytają ją o to, co robiła przed programem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Nieścior zdradziła, czym zajmowała się przed "Top Model"

Klaudia Nieścior postanowiła zdradzić co nieco o sobie za pomocą InstaStories. Celebrytka opowiedziała i wyjaśniła dokładnie, czym się zajmowała przed udziałem w "Top Model". Okazuje się, że bardzo lubiła swoją dawną pracę i była w nią bardzo zaangażowana.

"Często pytacie, czym zajmowałam się przed programem. Pomagałam kobietom zdobyć wiarę w siebie! Przeprowadzałam je przez zmianę sylwetki, a przy tym również myślenia. Zamieniałam kompleksy w atuty" - zaczęła.

Celebrytka opublikowała archiwalne zdjęcie z gabinetu kosmetycznego, na którym widzimy, jak wykonuje zabieg jednej z pacjentek.

"Wykonywałam zabiegi na twarz i ciało, układałam diety i ćwiczenia" - dodała.

Klaudia Nieścior zdradziła, czym zajmowała się przed "Top Model"
Klaudia Nieścior zdradziła, czym zajmowała się przed "Top Model"
Klaudia Nieścior zdradziła, czym zajmowała się przed "Top Model"
Źródło: Screen InstaStories

Już wtedy Klaudia Nieścior zaczęła działać w sieci.

"Motywowałam do działania. Prowadziłam transmisje na żywo, gdzie przekazywałam dawkę energii i uśmiechu. Na swoim koncie mam dokonanych wiele metamorfoz i szczerze bardzo lubiłam to wszystko. Miałam też super zgrany zespół" - wyjaśniła.

Klaudia Nieścior zdradziła, czym zajmowała się przed "Top Model"
Klaudia Nieścior zdradziła, czym zajmowała się przed "Top Model"
Klaudia Nieścior zdradziła, czym zajmowała się przed "Top Model"
Źródło: Screen InstaStories

Klaudia Nieścior wygrała 11. edycję "Top Model"

Klaudia Nieścior to 22-letnia zwyciężczyni 11. edycji "Top Model", która co dzień mieszka w Tarnobrzegu. Uczestniczka popularnego programu od początku wzbudzała wiele emocji, a Anja Rubik podczas finału mówiła jej wprost, że nie widzi jej w roli modelki, a influencerki. Celebrytka nie ma za sobą łatwej przeszłości. W programie poruszyła serca jurorów i widzów swoją historią.

Już na castingu Klaudia Nieścior wyjaśniła, że wychowywała się w domu dziecka, gdzie trafiła razem z młodszym bratem, który był pod jej opieką. Tematy rodzinne do dziś są dla niej bardzo trudne, jednak stara się wykorzystywać swoje prywatne doświadczenia w pozytywny sposób - w weekendy zajmuje się niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z ośrodka, w którym sama dorastała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości