Poznajcie przebojowe teściowe bohaterów "Gogglebox" i programów TTV. Te zdjęcia są hitem

Nowy sezon "Gogglebox. Przed telewizorem"
"Gogglebox. Przed telewizorem"
Źródło: Facebook @Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV
Mamy prawdziwą gratkę dla fanów "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz innych programów TTV. Poznajcie przebojowe teściowe naszych bohaterów. Zobaczcie zdjęcia waszych ulubieńców i mam ich życiowych partnerów. Startuje nowy program pt. "Mamma mia". Sprawdźcie, na czym będzie polegać.

"Gogglebox. Przed telewizorem" powrócił na antenę TTV po krótkiej przerwie 27 lutego 2023. To już 18. sezon popularnego programu rozrywkowego. Jego siłą są oryginalni bohaterowie, przedstawiciele polskiego społeczeństwa, grupy znajomych, pary, a nawet całe rodziny. Jak my wszyscy zasiadają przed telewizorem i chętnie komentują polskie produkcje: programy, seriale i inne. Na antenie TTV możecie zobaczyć też inne zabawne formaty. Czy znacie rodziny waszych ulubieńców?

Dalszy ciąg artykułu poniżej materiału wideo.

Izabela Zeiske z "Gogglebox" o małżeństwie i kłótniach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Teściowe bohaterów "Gogglebox. Przed telewizorem" i programów TTV

Na oficjalnym profilu TTV na Instagramie pojawił się ciekawy post. To seria zdjęć niektórych bohaterów różnych programów z ich teściowymi. Zamieszczono też małą zapowiedź nowego programu.

Zobaczcie teściowe bohaterów naszych programów. Mamma mia! Już dziś o 22.00
- czytamy na Instagramie.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć kolejno Dominika Abusa z "Goggleboxa" ze swoją teściową, Bogusza Zeiske ze słynną babcią Zeiske, która często pojawia się w odcinkach show, następnie Patrycję Stockinger z jej teściową. Przypomnijmy, że prezenterka ma również znanego teścia, którym jest aktor Tomasz Stockinger. Poślubiła jego syna Roberta Stockingera, znanego z "Dzień Dobry TVN". Patrycja Stockinger prowadzi w TTV program "Express".

Na ostatnich zdjęciach widzimy Roberta i Julię Pawłowskich z show "Zakupy w ciemno" z ich wspaniałymi teściowymi.

Nowy program TTV. O czym jest "Mamma mia"?

Nowy program odsłoni kulisy relacji zięć-teściowa lub synowa-teściowa. W każdym odcinku widzowie poznają parę, która przez kilka dni będzie gościć w swoim domu teściową. Spotkanie to ma na celu sprawdzenie i przetestowanie relacji łączących rodziny ze swoimi teściowymi. Okaże się, czy bliscy sobie ludzie potrafią znaleźć równowagę, by każda ze stron czuła się komfortowo. Pierwszy odcinek zobaczycie 1 marca o godzinie 22.00 tuż przed "Goggleboxem".

Czy porady i cenne wskazówki ze strony "mamusi" sprawdzą się? Jak znaleźć równowagę, by każda ze stron czuła się komfortowo? W tym programie przekonamy się, czy z rodziną naprawdę wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu
- to opis z oficjalnej strony programu.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Facebook @Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości