Patrycja Topajew z "Na Wspólnej" o dorastaniu na oczach widzów. Jak reagowali rówieśnicy?

Patrycja Topajew
Patrycja Topajew
Źródło: x-news
Patrycja Topajew w rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoich doświadczeniach na planie serialu "Na Wspólnej" oraz aktorskiej drodze. Gwiazda podzieliła się anegdotami z planu. Wyjawiła, jak często jest mylona z graną przez siebie postacią i opowiedziała, jakich zabawnych sytuacji w związku z tym doświadczyła. Przy okazji zdradziła swoje plany na przyszłość.

Patrycja Topajew jest aktorką, którą wielu widzów zna z roli Darii Dziedzic w serialu TVN "Na Wspólnej". Gwiazda jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swoje codzienne życie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

100 lat Warner Bros.

Patrycja Topajew o roli w "Na Wspólnej"

Norbert Żyła, cozatydzien.tvn.pl: Patrycjo, wcielasz się w rolę Darii Dziedzic w serialu "Na Wspólnej". Jakie cechy własne nadałaś tej postaci, a jakie być może zaczerpnęłaś od niej?

Patrycja Topajew: Rozpoczęłam tę przygodę wcielając się w bardzo zbuntowaną, pyskatą nastolatkę, można by powiedzieć, że musiałam powtórzyć przed kamerami najgorszy etap swojego życia - okres dojrzewania (śmiech). Może niektórych to rozczaruje, ale z Darią prawie nic mnie nie łączy. Budując tę postać na samym początku, musiałam przyjąć na klatę, że nie będę postrzegana jako fajna, ciepła i sympatyczna dziewczyna. Zbudowałam wizerunek dziewczyny, która jest moim kompletnym przeciwieństwem. Teraz z biegiem lat, mogę śmiało stwierdzić, że obie bardzo dojrzałyśmy, każda w swoim tempie. Jeżeli już musiałabym się doszukiwać wspólnych cech, to zdecydowanie ogrom empatii i wyrozumiałości. No i trochę wizualnie jesteśmy podobne (śmiech).

Serial "Na Wspólnej" budzi żywe emocje u widzów, a twoja postać — Daria, przeszła przez wiele dramatycznych wydarzeń. Jakie było największe wyzwanie, z którym musiałaś się zmierzyć podczas kręcenia serialu?

Oj, to prawda, życie Darii to prawdziwy rollercoaster dramatów. Jednym z najcięższych wyzwań do tej pory muszę przyznać, było pokazanie uczuć i miłości do partnera w serialu. Był to wątek Darii z Adamem, czyli z Marcinem Rogacewiczem. Pierwszy raz miałam zetknięcie z tak intensywnymi scenami, pełnymi pasji i emocji. Przyznam szczerze, na samym początku ciężko było mi się przełamać, zagranie tego uczucia nie było czymś co znałam ani z pracy ani w życiu prywatnym. Jednak Marcin naprawdę mi w tym pomógł. Dawał mi dużo rad, był świetnym partnerem a przede wszystkim wspaniałym kolegą. Dzięki niemu szybko udało mi się wczuć w rolę i stres odłożyć na bok. Dziś już nie mam problemu z takimi scenami. Oczywiście nie mogłabym nie wspomnieć o najbardziej dramatycznych scenach z życia mojej bohaterki, mianowicie o fatalnym wypadku samochodowym Darii i Adama. Sama świadomość, że to już nasze wspólne ostatnie dni, była dla mnie bardzo zasmucająca.

Grając w "Na Wspólnej" przez wiele lat, pewnie przeżyłaś wiele zabawnych sytuacji na planie. Czy jest jakaś, która szczególnie utkwiła w twojej pamięci?

Pamiętam, jak mieliśmy scenę z Mariuszem Słupińskim, czyli moim serialowym tatą, która miała być bardzo wzruszająca. Podczas ujęcia, nagle usłyszeliśmy ogromny huk. Okazało się, że cała ściana scenograficzna upadła. Nikt nie przerwał ujęcia a nasze łzy wzruszenia zamieniły się w paniczną walkę, żeby nie wybuchnąć śmiechem.

Jakiś czas temu na swoim instagramowym koncie pokazałaś wiadomość, w której jeden z fanów zwraca się do ciebie, jak do postaci, którą grasz w serialu. Czy sytuacje, w których jesteś mylona z graną przez siebie bohaterką, zdarzają się często?

Zdziwiliby się państwo, jak często. Sama również jestem zaskoczona, jak wiele osób myli rzeczywistość z serialem. Ludzie proszą o porady psychologiczne (w serialu jestem psychologiem), pytają się w jakich godzinach pracuję w barze u Ziębów… Raz nawet zdarzyła się sytuacja, kiedy pewna kobieta zaczęła na mnie krzyczeć na ulicy i wyzywać, ponieważ w serialu miałam wątek aborcji a ona była tego przeciwniczką.

Jak reagowali na twoją karierę rówieśnicy w szkole? Reakcje były raczej pozytywne, czy zdarzały się również niemiłe sytuacje?

Pozytywnych reakcji miałam całe szczęście więcej, ale zdarzały się złośliwe docinki i nieprzychylne komentarze. Nie przejmowałam się tym, robiłam to co kocham.

Reakcja nauczycieli była podobna?

Jedna Pani Profesor w gimnazjum bardzo mocno próbowała mi podciąć skrzydła. Wyśmiewała moje marzenia, upokarzała mnie przed klasą. Aż moja mama musiała interweniować. Do dziś pamiętam, jak powiedziała mi, że jedyną moją karierą aktorską to będą przedstawienia szkolne. Na szczęście jednak w większości trafiałam na bardzo wyrozumiałych i dobrych nauczycieli oraz dyrekcję, która mnie wspierała. Ich dobroci nie zapomnę nigdy.

Patrycja Topajew o życiu prywatnym i planach na przyszłość

Czy prace na planie filmowym da się połączyć z życiem prywatnym? Czy można znaleźć czas na miłość?

Na początkach swojej drogi aktorskiej usłyszałam: nie ma przyjaźni na planach filmowych. Wydawało mi się to logiczne, ponieważ spędzasz bardzo dużo czasu z tymi samymi ludźmi, mogą wystąpić różne nieporozumienia, kłótnie, które mogą wpłynąć na jakość pracy. Jednak czas pokazał, że to naprawdę zależy od człowieka. Jedna z naszych charakteryzatorek w serialu jest moją najlepszą przyjaciółką już pięć lat, więc jak widać są odstępstwa od tej reguły. Jeżeli chodzi o miłość, zawsze znajdzie się czas, praca nigdy mi w tym nie przeszkodziła. Na dzień dzisiejszy jestem singielką, ale nie ze względu na brak czasu.

Jesteś bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Czy korzystanie z nich jest dla ciebie czystą rozrywką, czy też świadomym budowaniem swojego wizerunku?

Zawsze podchodziłam do social mediów z dystansem i poczuciem humoru. Lubię się tym pobawić, obserwować jak ludzie reagują na moje posty i relacje. Przyznam szczerze, że dopiero niedawno zdałam sobie sprawę jak bardzo w dzisiejszych czasach media społecznościowe mają wpływ na kariery.

Jakie są twoje największe inspiracje i motywacje w życiu zawodowym? Czy są jakieś osoby lub role, które szczególnie cię inspirują?

Od najmłodszych lat bardzo podziwiałam Marilyn Monroe. Od dziecka uwielbiałam czytać o tym, jak bardzo walczyła o siebie, jak pomimo wielu przeszkód i przeciwności losu udało się jej uzyskać sukces, pięła się po szczeblach kariery zaczynając od małych ról, kończąc jako prawdziwa gwiazda. Mam to ogromne szczęście, że na co dzień współpracuję z bardzo utalentowanymi i świetnymi aktorami. Na przestrzeni lat dużo się od nich nauczyłam, dostawałam wiele świetnych rad oraz pomocy w kształceniu się w tym zawodzie. Jednak moją największą motywacją i inspiracją, jest zdecydowanie moja mama. Gdyby nie ona, jestem przekonana, że nie byłabym tu gdzie jestem teraz. Zaszczepiła we mnie tyle pasji, zaangażowania oraz woli walki, że nigdy nie będę jej w stanie za to wystarczająco podziękować. Jako ciekawostkę dodam, że to ona mnie namówiła na casting do "Na Wspólnej", kiedy ja już byłam bliska poddania się. Dzięki mamo!

Czy masz jakieś rady dla młodych aktorów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę w branży filmowej?

Przede wszystkim pamiętajcie o tym, że nikt za was niczego nie zrobi. Podejrzewam, że jest ogrom ludzi, którzy próbują od lat, chodzą na castingi, wysyłają zgłoszenia i nic się nie udaje. Ja sama to przechodziłam, a nawet spotykam się z tym do dziś. Jest bardzo ciężko się przebić w tej branży, niestety same umiejętności często nie wystarczą. Trzeba mieć dużo szczęścia, że akurat poszukują kogoś dokładnie takiego jak ty, z takimi włosami, oczami, wzrostem, grą aktorską. Jednak zachęcam wszystkich zainteresowanych do dalszego próbowania, nie poddawajcie się.

Czy chciałabyś, aby twoja kariera aktorska w przyszłości rozwijała się w określonym kierunku? Czy są jakieś role, które marzysz zagrać?

Nie zwalniam tempa i staram się angażować w nowe projekty. Marzę o podjęciu się jakiejś głównej roli w filmie, kiedyś usłyszałam od reżysera, że idealnie bym się nadawała do filmów Patryka Vegi (śmiech). To na pewno byłoby ciekawe doświadczenie! Chciałabym również spróbować swoich sił w teatrze. Kto wie? Może w końcu nadejdzie taki dzień, kiedy zobaczę siebie na wielkim billboardzie.

Jakie są twoje plany na najbliższą przyszłość oraz, co czeka Darię w nowych odcinkach "Na Wspólnej"?

Jak już wszyscy wiemy, Daria Dziedzic nieustannie zaskakuje i nie ma najmniejszego zamiaru przestać. Będzie sporo ciekawych, nowych wątków, fani na pewno będą mieli prawdziwy rollercoaster emocji. Nagrywając nowe odcinki naprawdę świetnie się bawiłam, już nie mogę doczekać się reakcji widzów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?