Aleksandra Żuraw została zapytana o liposukcję. Ostro odpowiedziała fance

Aleksandra Żuraw odpowiedziała hejterce
Aleksandra Żuraw odpowiedziała hejterce
Źródło: Instagram @aleksandrazuraw
Aleksandra Żuraw zorganizowała Q&A dla fanów, którzy podpytywali ją o ostatnie zmiany w jej wyglądzie. Jeden komentarz wywołał u celebrytki spore emocje, a dotyczył liposukcji, której się poddała. Internautka zarzuciła byłej modelce, że nie chciało jej się schudnąć, dlatego wybrała zabieg. Aleksandra Żuraw odpowiedziała jej dobitnie. "Mam wrażenie, że pojęcie tolerancja kończy się tam, gdzie komu wygodnie" - napisała na InstaStories.

Aleksandra Żuraw zyskała sławę dzięki udziałowi w programie "Top Model". Celebrytka nie dotarła do finału, ale po programie mocno rozwinęła swoją karierę. Gwiazda zaczęła być bardzo aktywna w mediach społecznościowych i to dziś głównie tam fani mogą podpatrzeć, co u niej słychać. Nie da się ukryć, że Aleksandra Żuraw w ostatnim czasie przeszła metamorfozę i sporo schudła. Zainwestowała też w różne zabiegi i nie tak dawno zdradziła internautom, że chce się poddać operacji. Celebrytka nigdy nie ukrywała zmian w swoim wyglądzie i zawsze była otwarta na pytania. W tym celu zorganizowała ostatnie Q&A.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Aleksandra Żuraw weszła w dyskusję z niemiłą internautką

Aleksandra Żuraw podczas Q&A dostała wiele pytań od fanów, a wśród nich pojawiły się niestety też hejterskie komentarze. Była modelka postanowiła upublicznić jeden z nich i odpowiedziała na zarzuty obserwatorki. Wszystko odnosiło się do liposukcji, jakiej poddała się Aleksandra Żuraw, by dodatkowo wyszczuplić swoją sylwetkę.

"Zrobiłaś liposukcję, zamiast się odchudzić?" - czytamy w pytaniu od "fanki" celebrytki.

Aleksandra Żuraw nie kryła emocji. Przypomniała wszystkim, że jeszcze niedawno publicznie pokazywała poszczególne etapy swojej metamorfozy. W tym również efekt naturalnego chudnięcia dzięki diecie i treningom.

"Jak mnie takie podejście wku*wia, to powiedziane mało! A nawet jeśli, to co???? Pokazywałam wam tutaj całą swoją drogę przemiany, jak schudłam, ile kilo, jak kilka razy w tygodniu byłam na siłowni, jak trzymałam michę na redukcji, licząc kalorie codziennie. Prezentowałam tydzień po tygodniu, jak zmienia się moje ciało. I uwaga to jest nieważne teraz, bo poddałam się operacji, podczas której pozbyłam się 3,5 kg tłuszczu" - zaczęła Aleksandra Żuraw.

TZDERESZOWSKA_FORMA
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Aleksandra Żuraw o hejterskich komentarzach. Wspomniała o tolerancji

Aleksandra Żuraw podkreśliła, że każdy wysiłek sławnych osób w kwestii wyglądu później i tak jest marginalizowany, a internauci patrzą jedynie na to, co zostało sztucznie poprawione.

"Nieważne, nieistotne jest to, ile włożyłam pracy, wysiłku w zrzucenie 15 kg, ludzie widzą wierzchołek tego i zawsze twój sukces sprowadzą do 'zrobiłaś sobie operację, zamiast schudnąć'. Wiecie, dlaczego jest takie zakłamanie w necie? Dlaczego tyle influ nie przyzna się otwarcie do ingerencji, nałogowo używa aplikacji odchudzających i upiększających? Właśnie dlatego" - wyjaśniła.

Celebrytka nawiązała także do tolerancji, która jej zdaniem kończy się w momencie, gdy ktoś chce się pozbyć swoich kompleksów.

"Mam wrażenie, że pojęcie tolerancja kończy się tam, gdzie komu wygodnie. Bo akceptujmy plus size, xxs (chociaż w tym temacie jest jeszcze wiele do zrobienia), ale już kogoś, kto chciał pozbyć się swojego kompleksu to już za wiele" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @aleksandrazuraw

podziel się:

Pozostałe wiadomości