Gwiazdy

Beata Kozidrak zapowiada nową muzykę. "To najbardziej osobista płyta w mojej karierze"

Gwiazdy

Autor:
Norbert
Żyła
Beata Kozidrak została skazana za jazdę pod wpływem alkoholu

Beata Kozidrak w swoich mediach społecznościowych udostępniła wideo. Na wspomnianym nagraniu artystka zapowiedziała wydanie nowej płyty. Gwiazda zanuciła nawet fragment nowej piosenki. Beata Kozidrak zdradziła również, kiedy możemy spodziewać się jej najnowszego solowego albumu.

Beata Kozidrak to 62-letnia polska wokalistka, która swoją karierę zaczynała pod koniec lat 70. w zespole Bajm. Razem z grupą nagrała tak głośne przeboje, jak "Co mi Panie dasz" czy "Ta sama chwila". Oprócz wielu płyt z zespołem artystka wydała również trzy solowe albumy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka Chylińska o nowej płycie, macierzyństwie i swojej przemianie
Agnieszka Chylińska o nowej płycie, macierzyństwie i swojej przemianie Źródło: Co Za Tydzień

Beata Kozidrak zapowiada singiel "Panama"

We wtorek 24 stycznia Beata Kozidrak na swoje konta w serwisach społecznościowych nieoczekiwanie dodała nowe wideo. Na wspomnianym nagraniu artystka podzieliła się ze swoimi fanami informacjami na temat zbliżającego się singla oraz albumu. Gwiazda zdradziła, że już 27 stycznia nastąpi premiera utworu "Panama", a 23 lutego płyty "B4".

Artystka w swoim poście na koncie w serwisie Instagram zapowiedziała muzyczne nowości:

"Cześć tu Beata Kozidrak, wasza Beata! Jestem pełna ekscytacji, podniecenia, bo już 23 lutego będzie premiera mojej nowej płyty, a wiecie, co będzie 27 stycznia? Nie wiecie? To będzie premiera kolejnego singla, który się nazywa "Panama". (...) Życzę Wam miłego słuchania i miłego śpiewania" - powiedziała na nagraniu artystka.

Nowy album Beaty Kozidrak - "B4" coraz bliżej

Ostatnia solowa płyta Beaty Kozidrak została wydana w 2016 r. Od tego czasu sporo się zmieniło w prywatnym życiu artystki. Sama gwiazda za pośrednictwem swojego posta w mediach społecznościowych zapowiedziała, że czwarty solowy album będzie jej najbardziej osobistą płytą:

"To najbardziej osobista płyta w mojej karierze. Opowiada o bólu, o trudnych sytuacjach i o tym, jak człowiek potrzebuje wówczas drugiego człowieka i jego bliskości Im jestem starsza, tym bardziej doceniam to, co dało mi życie, jak dużo mam. Upływający czas nauczył mnie tego, aby otaczać się ludźmi, którzy mają pozytywną energię.

Gdy tworzyłam tę płytę, pisałam ją bez zastanawiania się, czy idę pod prąd, czy nie odsłaniam za dużo, czy aby na pewno każda piosenka wpisuje się w obecne muzyczne trendy. Teraz gdy oddaję ją w Wasze ręce, czuję, że w tych tekstach, melodiach i mieniącej się kuli dyskotekowej, która zdobi to wydawnictwo, znajdziecie swoje własne odbicie. Swoje historie, emocje i przeżycia" - napisała gwiazda.

Na okładce albumu Beata Kozidrak zapozowała z kulą dyskotekową, co przywodzi na myśl, że na "B4" oprócz sentymentalnych ballad znajdzie się również wiele tanecznych przebojów. Pozostaje nam oczekiwać na premierę, która według słów artystki już 23 lutego 2023 r.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego:  PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości