Gwiazdy

Joanna Krupa opowiedziała o wierze w Boga. Czy jej córka będzie chodzić do kościoła?

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Krupa podczas finału programu "Top Model"

Joanna Krupa zapewniła, że wiara w Boga jest dla niej bardzo ważna i wyniosła tę tradycję z rodzinnego domu. Mimo to modelka nie ukrywa, że nie chodzi zbyt często do kościoła, jednak w przyszłości planuje to zmienić. Gwiazda chce wychowywać córkę w duchu religii.

Joanna Krupa wraz z siostrą Martą i rodzicami wiele lat temu wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Chociaż rodzina modelki od początku bardzo wpasowała się w tamtejszą kulturę, mama gwiazdy starała się wychowywać córki z poszanowaniem dla polskich i chrześcijańskich tradycji. To właśnie dlatego piękne siostry potrafią dobrze mówić w ojczystym języku i nie wstydzą się tego, że ich życie od dawna związane jest z Bogiem. W najnowszym wywiadzie Joanna Krupa opowiedziała o swoim podejściu do religii. 

Joanna Krupa chce zabrać córkę do kościoła. "To jest bardzo ważne"

Joanna Krupa przygotowuje się do świąt wielkanocnych, które razem z najbliższymi spędzi w USA. Modelka i jej mama chcą w tym roku po raz pierwszy zabrać małą Ashę na święcenie koszyczków z pokarmem. W rozmowie z Plejadą Joanna Krupa podkreśliła, że teraz to jej zadaniem jest przekazywanie tradycji córce. Nie jest bowiem tajemnicą, że jej mąż Douglas Nunes wychowywał się w innych kręgach kulturowych.

"Mama zawsze dbała o to, żeby pielęgnować tradycję. Jak się ma męża, który wychowywał się w innej kulturze, o tych tradycjach można zapomnieć, ale jak jest mama, to ona wszystko organizuje, aby tego nie tracić" – stwierdziła.

Joanna Krupa podkreśliła, że wiara w Boga jest w jej życiu bardzo ważna. Przyznała jednak, że nie chodzi zbyt często do kościoła, jednak będzie chciała to zmienić właśnie z myślą o córce.

"Mam Boga w sercu. Przyznaję, że nie chodzę do kościoła co niedziela tak, jak się powinno, ale dla mnie najważniejsze zawsze było to, żeby być dobrym człowiekiem. W czasie świąt chodzimy do kościoła i teraz, gdy moja córka będzie coraz starsza, będę chciała do tego wrócić, żeby choć próbować co niedziela chodzić do kościoła, żeby nauczyła się o Bogu i wzięła sobie do serca to, że to jest też bardzo ważne. Mama i tata zawsze uczyli nas, żeby być religijnym" – zapewniła Joanna Krupa.

Sylwia Graff wspomina życie w Polsce
Sylwia Graff wspomina życie w Polsce Sylwia Graff z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądało jej życie w Polsce. Była córką pilota?

Siostra Joanny Krupy modli się codziennie. "Jestem blisko z Bogiem"

Joannie Krupie podczas ostatniej wizyty w Polsce towarzyszyła młodsza siostra Marta, także z powodzeniem rozwijała karierę modelki w USA. Celebrytka nie ukrywała, że wyniosła z domu podobne wartości co jej sławna siostra i codziennie oddaje się modlitwie. 

"Zawsze modlę się do Boga. Kiedy wstaję rano, pierwsze co robię, to modlę się, mówię, za co jestem wdzięczna. Modlę się też przed snem. Jestem bardzo blisko z Bogiem, żeby dał mi doping i żebym mogła iść do przodu" – powiedziała Marta Krupa w rozmowie z Plejadą.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ADRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości