Priscilla Presley zabrała głos po śmierci córki. "To był bardzo trudny czas"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Priscilla Presley podziękowała fanom

Priscilla Presley kilka dni po pogrzebie córki zwróciła się do fanów. Była żona Elvisa Presleya podziękowała wszystkim za wsparcie, jakie jej okazano w tych trudnych chwilach. Lisa Maria Presley w dniu śmierci miała zaledwie 54 lata i była jedynym dzieckiem "króla rock'n'rolla".

Lisa Marie Presley zmarła 13 stycznia br. Jedyna córka Elvisa Presleya kilka dni wcześniej bawiła się na uroczystej gali, dlatego jej śmierć dla wielu była wielkim zaskoczeniem. 54-latka doznała zawału serca w swoim domu i nie udało się jej uratować. Artystka została pochowana w rodzinnej posiadłości Graceland, tuż obok ojca i syna, który trzy lata temu popełnił samobójstwo.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Priscilla Presley dziękuje za wsparcie podczas pogrzebu córki

Pogrzeb córki Elvisa Presleya miał charakter publiczny, a na smutnej uroczystości zjawiło się wiele gwiazd. Uroczystość odbyła się 22 stycznia i była bardzo wzruszająca. Podczas ostatniego pożegnania artystki zaśpiewał dla niej Axl Rose, który przez wiele lat przyjaźnił się z córką Elvisa Presleya. Na miejscu były obecne także dzieci artystki. Najstarsza z pociech Lisy Marie Presley, Riley Keough, miała wygłosić przemowę, jednak było to dla niej za trudne i poprosiła o pomoc męża.

"Dziękuję, że byłaś moją mamą w tym życiu. Jestem nieskończenie wdzięczna" - cytował ukochaną.

Wszystkie oczy tego dnia były skierowane w stronę mamy zmarłej kobiety, Priscilli Presley. Była żona Elvisa Presleya nigdy nie ukrywała, że to właśnie córka była największą radością jej życia. Obie panie miały ze sobą świetne relacje i traktowały się jak przyjaciółki. Priscilla Presley w dniu pogrzebu wygłosiła przemowę, ale nie zwróciła się do fanów i żałobę do tej pory przeżywała w ciszy.

Dopiero kilka dni po uroczystości była żona Elvisa Presleya podziękowała wszystkim za wsparcie.

"Dziękuję za wszystkie wasze słowa otuchy i kondolencje. Wzruszyły mnie do głębi. To był bardzo trudny czas, ale wiedza o waszej miłości robi ogromną różnicę" - napisała na Twitterze.

Śmierć Lisy Presley wstrząsnęła światem show-biznesu

Śmierć Lisy Marie Presley wstrząsnęła całym światem show-biznesu. Celebrytka od dziecka żyła w świetle kamer i była jedynym dzieckiem Elvisa Presleya, przez co często nazywano ją "księżniczką rock'n'rolla". Kobieta, podobnie jak jej słynny ojciec, doświadczyła cieni i blasków imprezowego życia i zmarła bardzo młodo. Elvis Presley w wieku 42 lat doświadczył ataku serca, jego córka natomiast odeszła z tego świata mając zaledwie 54 lata.

O śmierci córki poinformowała w sieci jej mama Priscilla Presley. Obie panie kilka dni wcześniej bawiły się razem na gali rozdania Złotych Globów, gdzie wspierały Austina Buttlera, który zagrał główną rolę w filmie "Elvis".

"Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że moja piękna córka nas opuściła" - napisała była żona Elvisa Presleya.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Pascal Le Segretain/Getty Image

Pozostałe wiadomości