Sebastian Fabijański o związku z Maffashion. Wyjaśnił, z czym nie mógł sobie poradzić

Związek Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion. Aktor ucina spekulacje
Związek Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion. Aktor ucina spekulacje
Źródło: MWMEDIA
Od jakiegoś czasu wśród internautów pojawiają się niepokojące pytania o status związku Maffashion z Sebastianem Fabijańskim. Plotki o kryzysie w ich relacji podsycił ostatni event, w którym oboje wzięli udział, ale bawili się na nim osobno. Sebastian Fabijański skomentował sensacyjne doniesienia i przy okazji opisał swój związek z influencerką. Wyjaśnił, dlaczego mijali się na imprezie.

Sebastian Fabijański i Maffashion potwierdzili swój związek w styczniu 2020 roku. Wcześniej influencerka była związana z Czarkiem Jóźwikiem, współtwórcą AbstrachujeTV. Z kolei Sebastian Fabijański w przeszłości tworzył relacje z aktorkami: Agnieszką Więdłochą i Olgą Bołądź. Aktor i gwiazda mediów społecznościowych są rodzicami prawie dwuletniego Bastiana. Oboje dzielą się z fanami zdjęciami malca, ale unikają wspólnych fotografii.

Związek Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion. Pojawiły się plotki o rozstaniu pary

Maffashion i Sebastian Fabijański przyjechali na ten sam event, lecz o różnych porach. Na wydarzeniu nie przebywali w swoim towarzystwie, pozowali do zdjęć osobno, co wzbudziło zainteresowanie internautów i mediów. W rozmowie z Pomponikiem aktor tłumaczył, że nic złego nie dzieje się w jego związku z Julią Kuczyńską.

"Nic mi nie wiadomo, jeżeli coś jest nie tak z Julki strony, to ja nie wiem tego na ten moment. W domu wszystko jest okej" - wyznał w rozmowie z portalem.

Aktor podkreślił, że obcy ludzie nie mają pojęcia, jak naprawdę wygląda jego relacja z partnerką. W mediach społecznościowych czy na oficjalnych wydarzeniach widzimy tylko ułamek życia prywatnego gwiazd.

"5 puzzli, a obraz składa się z 1500. Sugeruję niewyciągania wniosków na podstawie kilku składowych, które nie tworzą całości. Ludzie chcą wiedzieć, chcą być w tym, chcą to przeżywać. Nie uważam, żeby to było dobre, żeby wpuszczać ich tak głęboko" - dodał.

Na sam koniec Sebastian Fabijański jeszcze raz uspokoił fanów, że w jego związku nie ma kryzysu.

"Z mojej perspektywy jest okej. Nie widzę nic, co by miało jakkolwiek budzić jakąś moją wątpliwość. Jak słucham takich rzeczy, to sobie myślę: 'Skąd takie informacje, czy ja może o czymś nie wiem'" - powiedział w rozmowie z Pomponikiem.

WERNISAZ_LAZER_ZWIAZEK
Joanna Lazer z Red Lips o związku. Mąż jej się nie podobał
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sebastian Fabijański o roli ojca i byciu "tym trzecim" w związku

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

W tym samym wywiadzie Sebastian Fabijański odniósł się do wdzięczności, jaką czuje do swojej ukochanej. Maffashion spełnia się nie tylko jako matka, ale nadal jest aktywna zawodowo. Jednak synek gwiazd wymaga od nich sporej cierpliwości i poświęcenia. Maffashion wielokrotnie mówiła o tym, że jej dziecko nie chce spać w nocy.

"Ja ją bardzo doceniam, jaką robotę wykonała przez ponad półtora roku w kontekście Bastka, że tyle nocy z nim przespała. Ja niestety nie umiałem sobie poradzić z tym, że Bastek potrzebował piłki, żeby go lulać, on czuł, że ja się gubię w tym, zaczynał bardzo płakać. Bastek jest bardzo ekstrawertyczną osobą w wyrażaniu emocji" - opisał.

Sebastian Fabijański wyjaśnił, dlaczego przyjechali z Maffashion na event w różnym czasie. Okazało się, że aktor musiał szybko wracać do swojego syna.

"Teraz jadę do niego, bo mogę z nim spać i to jest najpiękniejszy moment w moim życiu, jak się budzę koło mojego syna" - dodał.

Na uwagę zasługuję jeszcze jeden komentarz aktora, tym razem są to słowa skierowane w wywiadzie z reporterem Pudelka. Sebastian Fabijański przyznał, że po urodzeniu syna musiał ustąpić mu pierwszeństwa w relacjach z Maffashion.

"Niewątpliwie jest coś w tym, że mężczyzna po urodzeniu dziecka musi poradzić sobie z byciem tym trzecim: bo jest matka, syn... A wobec matki byciem drugim. Nie jest to łatwe, myślę, dla każdego mężczyzny, bo ci lubią być w centrum uwagi, lubią być doceniani, chwaleni"- opowiedział przed kamerą.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości