"99 - Gra o wszystko. VIP" - kto odpadł w pierwszym odcinku?

"99 - Gra o wszystko. VIP" - kto odpadł w pierwszym odcinku?
"99 - Gra o wszystko. VIP" - kto odpadł w pierwszym odcinku?
Źródło: x-news
Za nami pierwszy odcinek VIP-owskiej edycji programu "99 - gra o wszystko". Z programem musiało pożegnać się pierwszych sześciu uczestników. Wśród nich m.in. Dominik Abus, Jacek Szawioła i Sylwia Bomba.

"99 - gra o wszystko" to program, w którym uczestnicy mierzą się z różnymi konkurencjami wymagającymi sprytu, siły, a czasem wiedzy lub zwykłego szczęścia. Na antenę TTV powróciła edycja VIP z gwiazdami stacji.

"99 - Gra o wszystko. VIP" - kto odpadł w 1. odcinku

Po pierwszym odcinku sześciu uczestników musiało się pożegnać z dalszą rywalizacją. W pierwszej konkurencji odpadł już Dominik Abus, czyli uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem". Trzecia konkurencja wyeliminowała z dalszej rozgrywki Sylwię Bombę.

Z programu odpadli też Ewa Rogalska, jedna z popularnych bliźniaczek z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i jej koledzy z programu Jacek Szawioła, Wiktoria oraz Romana Balut.

Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności

"99 - Gra o wszystko. VIP" - zasady programu, kiedy i gdzie oglądać?

W każdym odcinku "99 - Gra o wszystko" zawodnicy mają do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, werwa, otwarta głowa i odrobina szczęścia. Konkurencji jest 99 tak jak zawodników. Wszyscy mają takie same szanse. Ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, odpadają kolejno z programu. Do finałowego, dwunastego odcinka, dotrze ośmiu najlepszych zawodników.

Nowy sezon zadebiutował na antenie TTV 28 sierpnia. Odcinki są emitowane codziennie od niedzieli do piątku, a wielki finał odbędzie się 2 września.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości