Krzysztof Radzikowski pokazał zdjęcia z pierwszych zawodów. Zobaczcie, jak wyglądał 20 lat temu

Krzysztof Radzikowski
Krzysztof Radzikowski to były sportowiec
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Radzikowski to nie tylko uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem", ale także były siłacz. Celebryta od pewnego czasu jest już na sportowej emeryturze, a teraz wrócił wspomnieniami do czasów, gdy po raz pierwszy wystartował w zawodach dla strongmanów. Poznalibyście go?

Krzysztof Radzikowski to uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje w parze z Dominikiem Abusem. Mężczyzna zdobył popularność jednak wiele lat wcześniej. Obecny gwiazdor telewizji TTV był bowiem sportowcem i przez wiele lat był uznawany za jednego z najlepszych siłaczy na świecie. Dziś Krzysztof Radzikowski głównie poświęca się swojej rodzinie, jednak czasem wraca wspomnieniami do czasów, gdy podnosił ciężary.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego zostanie gwiazdą?
Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego zostanie gwiazdą?
Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" o tajemniczej ukochanej i późnym ojcostwie.

Krzysztof Radzikowski z TTV wspomina swoje pierwsze zawody

Krzysztof Radzikowski szybko zyskał przychylność widzów "Goggleboxa". Sympatyczny mężczyzna nie tylko pokazał się z dobrej strony przed kamerami, ale także na co dzień udowadnia, że relacja z fanami jest dla niego bardzo ważna. Były strongman jest bowiem bardzo aktywny w mediach społecznościowych, dzięki którym utrzymuje stały kontakt z obserwatorami i zdradza, co u niego słychać.

Niedawno Krzysztof Radzikowski na InstaStories wrócił wspomnieniami do czasów, gdy zaczął pasjonować się sportem. Pokazał archiwalne zdjęcia i zdradził, kto go zaraził miłością do podnoszenia ciężarów.

"Skacząc po kanałach TV w 2002 roku, po raz pierwszy zobaczyłem Jarka Dymka i dyscyplinę strongman. Od razu wiedziałem, że to coś dla mnie" - napisał.

Krzysztof Radzikowski pokazał archiwalne zdjęcia z zawodów
Krzysztof Radzikowski pokazał archiwalne zdjęcia z zawodów
Krzysztof Radzikowski pokazał archiwalne zdjęcia z zawodów
Źródło: screen ig

Pokazał także kadr z pierwszych zawodów, w których wystartował.

2004 rok. Pierwsze zawody strongman MP do lat 23. Pierwsze miejsce
- pochwalił się.
Krzysztof Radzikowski pokazał archiwalne zdjęcia z zawodów
Krzysztof Radzikowski pokazał archiwalne zdjęcia z zawodów
Krzysztof Radzikowski pokazał archiwalne zdjęcia z zawodów
Źródło: screen IG

Krzysztof Radzikowski przeszedł na sportową emeryturę i założył rodzinę

Krzysztof Radzikowski jakiś czas temu przeszedł na sportową emeryturę i założył rodzinę. Od dawna jest związany z Michaliną Pyszkiewicz. Para kilka lat temu powitała na świecie pierwsze dziecko, które od razu stało się ich oczkiem w głowie.

Krzysztof Radzikowski nie ukrywa, że jest bardzo zaangażowany w wypełnianie roli ojca. Teraz bowiem ma dużo czasu, który może poświęcić potomkowi. Gdy natomiast rozwijał karierę sportową, był głównie skupiony na wynikach. Krzysztof Radzikowski w rozmowie z Dagmarą Olszewską podkreślił także, że późne tacierzyństwo było jego świadomą decyzją.

- Mam syna w późnym wieku, ale to wynika z mojej kariery sportowej. Uważam, że gdybym się zdecydował na dziecko wcześniej, to mogłoby być przeze mnie trochę zaniedbane. Miałem bardzo dużo wyjazdów, wylotów, treningów i zawodów. A w tym momencie mój syn i moja rodzina są dla mnie wszystkim. Staram się być z nimi jak najczęściej, jak najwięcej — powiedział Krzysztof Radzikowski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości