Mallu z "HP" wyjawiła, czy jest z Marvinem. Takiej historii fani się nie spodziewali

Mallu i Marvin z "Hotelu Paradise"
Mallu i Marvin z "Hotelu Paradise"
Źródło: Player
Karolina "Mallu" Majewska i Marvin Kruciński tworzyli jedną z par w 7. edycji "Hotelu Paradise". Po zakończeniu programu zadecydowali, że chcą zamieszkać razem. Z czasem jednak ich relacja zaczęła się psuć. Kobieta w rozmowie z Dominiką Kowalewską zdradziła, jaki ma obecnie kontakt z byłym ukochanym.

Za nami finał 7. edycji "Hotelu Paradise". O główną wygraną powalczyli Kornelia i Jacek, Roch i Justyna oraz Oliwia i Paweł. Do finału nie dotrwała za to Karolina Majewska, znana widzom jako Mallu. Kobieta tworzyła zgraną parę z Marvinem, jednak w pewnym momencie między partnerami wybuchła wielka kłótnia. Wówczas Karolina podjęła decyzję, że dobrowolnie opuści rajski hotel.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Mallu z "Hotelu Paradise" o pandorze i relacji z Marvinem po zakończeniu programu
Źródło: co za tydzień

Mallu z "Hotelu Paradise" o odejściu z programu i relacji z Marvinem

Mallu porozmawiała z Dominiką Kowalewską na temat odejścia z programu. Karolina samodzielnie zadecydowała, że nie chce dłużej uczestniczyć w reality-show, jednak nie sądziła, że tak szybko będzie musiała wrócić z Kolumbii do Polski. Nie wiedziała także, jak po wszystkim zachowa się Marvin.

- To było w ogóle bardzo bolesne dla mnie, bo jak odeszłam, to dostałam informację, że muszę wrócić do Polski i że nie mogę zostać na finale i na Pandorze. Siedziałam w kawiarni, bo czekałam tylko na wiadomość od Marvina, czy wyświetli. Dostałam informację, że muszę wrócić do Polski już na drugi dzień. Wtedy naprawdę bardzo się załamałam, bo nie dość, że nie wiedziałam, kiedy wróci Marvin, czy odejdzie, czy nie odejdzie, to jeszcze dowiedziałam się, że wracam do Polski - wspominała.

Marvin uszanował decyzję partnerki i niedługo później sam podjął decyzję, że odchodzi z "Hotelu Paradise". Mallu dowiedziała się o jego decyzji, już gdy wracała do Polski.

- Wsiadłam w samolot i w Holandii, jak połączyłam się z Internetem, zobaczyłam wiadomość od Marvina, że on odszedł, że dowiedział się, że mnie nie ma, że wracam do Polski. Dużo pisaliśmy ze sobą, jak ja już byłam w Polsce, on jeszcze był w Kolumbii. Już mu zaproponowałam wcześniej w programie, czy chciałby wrócić do mnie od razu z lotniska z Warszawy na jakiś tydzień. Powiedział, że tak - tłumaczyła.

Gdy wszyscy uczestnicy programu wrócili już do Warszawy, Łucja przywiozła Marvina do Mallu. Karolina nie ukrywała, że jest za to bardzo wdzięczna. Opowiedziała także o ich pierwszym spotkaniu po "Hotelu Paradise.

- Pamiętam, że byłam bardzo zestresowana, bo minęło już tak 10 dni, od kiedy go nie widziałam. No i to było pierwszy raz bez kamer, na żywo, sam na sam, bez ludzi. Czekała ze mną wtedy koleżanka na niego. Siedziała tam ze mną, bo chodziłam, po prostu i nie mogłam... Zrobiłam porządki, wszystko, przemeblowanie. Jak go zobaczyłam, to byłam taka zestresowana. Był troszkę dla mnie na chwilę jak taka obca osoba. Przytuliłam się, mam nawet filmik z tego, więc widzom pokażę, jak zareagowałam na jego przyjazd. Koleżanka poszła, my zostaliśmy - opisywała.

Mallu i Marvin zamieszkali ze sobą chwilę po zakończeniu "Hotelu Paradise"

Karolina Majewska w rozmowie z Dominiką Kowalewską zdradziła, że niedługo potem razem z Marvinem podjęli decyzję o tym, że chcą razem zamieszkać i kontynuować związek.

- Wtedy tak naprawdę zaczęło się już nasze prawdziwe życie. Został na tydzień u mnie i wrócił na parę dni do siebie. W piątek wieczorem pojechał do domu, a w niedzielę wieczorem dał mi informację, że chce się do mnie wprowadzić, bo mu zaproponowałam wspólne mieszkanie. W niedzielę napisał mi, czyli trzy dni po tym jak już wrócił do siebie, że może się już w tym tygodniu wprowadzić. Sześć dni później pojechałam do Warszawy po niego i wprowadził się do mnie. W sumie dwa tygodnie już po powrocie z Kolumbii - mówiła.

Mallu nie wspomina jednak tego okresu tylko pozytywnie. Uczestniczka "Hotelu Paradise" nie owijała w bawełnę:

Nasza relacja była dość specyficzna. Ciężko mi jest opowiadać o tym, bo jest to dla mnie po prostu bolesne. I nie ukrywam tego, że nie wiem też, co mogę powiedzieć, bo nie lubię ranić ludzi. Nie chodzi tu o to, że muszę się wdawać w jakiejś szczegóły, tylko wiem, że każde słowo może być odebrane w taki sposób, że mogłabym sprawić komuś przykrość, a nie chciałabym tego zrobić
- stwierdziła.

Karolina i Marvin po podjętej próbie wspólnego mieszkania ostatecznie się rozstali. Para miała bowiem inne podejście do życia i obowiązków domowych. Kobieta zaznaczyła, że oboje byli na zupełnie innych etapach w tworzeniu tej relacji.

- W naszej relacji po prostu było wiele wzlotów i upadków. Było naprawdę przyjemnie w wielu momentach. Myślę, że gdyby może nie niektóre sytuacje, to można by było rzec, że ten związek był dobry, ale gdzieś tam wydaje mi się, że nasze charaktery i plany na życie nie szły w parze. My też byliśmy na różnych etapach z różnym doświadczeniem. Powtarzam Marvinowi, że jestem po paru relacjach, w których właśnie gdzieś już mieszkałam z partnerem. Gdzieś już były te obowiązki, jakieś problemy finansowe, czy to jak się widujemy codziennie. A ja byłam jego taką drugą partnerką po pięciu latach, gdy on był singlem i miał kompletnie inne podejście do relacji niż ja. Uważam, że w relacji ważne są też takie momenty, gdzie trzeba skupić się jednak na tym, że mamy właśnie obowiązki, że to nie jest tylko uśmiech, miłość i zabawa. A on bardzo potrzebował tego, co na przykład mamy w związku takim pierwszym, czyli wieczne miłość, przytulaski, love you, kocham cię. Ja już gdzieś ten etap miałam za sobą i gdzieś my się po prostu nie zgraliśmy w pewnym momencie - tłumaczyła.

Mallu z "Hotelu Paradise" szczerze o relacjach i rozstaniu z Marvinem

Mallu podczas rozmowy z naszą reporterką przyznała, że to ona kilka razy podejmowała temat zakończenia ich relacji. Widziała bowiem, że niektórych problemów nie udaje im się skutecznie rozwiązać.

- Przyznaję ze swojej strony, że były momenty w relacji, gdy po prostu podejmowałam rozmowy, mówiąc mu, że może zakończmy to, póki jeszcze nie będzie nas aż tak bardzo bolało. Chociaż to też było kłamstwo, bo oboje i tak już mieliśmy do siebie uczucia. Ale miałam coś takiego, że gdy widziałam jakieś zachowania, które nie powinny mieć miejsca w relacji, to miałam obawę, że jeśli nie umiemy tego raz, drugi, trzeci naprawić, to wypadałoby to zakończyć. Marvin był tą osobą, która mówiła nie, nie, nie, nie odchodź, spróbujmy jeszcze raz, ja cię kocham - tłumaczyła.

W końcu ten ostateczny moment rozstania nadszedł w lipcu. Karolina wyjechała wówczas do Chorwacji na krótkie wakacje, które spędziła bez Marvina. Po powrocie partnerzy usiedli o wspólnych rozmów o ich przyszłości.

- Rozmawiałam z nim dużo, że jest naprawdę między nami źle, że się nie dogadujemy, że ja też chciałabym swoje jakieś rzeczy przepracować i skupić się na sobie, a nie na przykład go stopować i siebie w tym samym momencie. Wróciłam z Chorwacji, poszłam z nim na obiad, na kolację i przegadaliśmy decyzję o rozstaniu, że tak będzie dla nas lepiej. Że po prostu wypadałoby rozejść się, by każdy spróbował swojego życia. Ale to nie wyszło tak ładnie, jakby się wydawało, że jedna rozmowa i to tyle. Mieliśmy potem jeszcze rozmowę o tym, że może po prostu się rozdzielimy i spróbujemy na odległość i ja na przykład dojadę do Warszawy do niego, ale gdzieś tam Marvin wyjechał na cztery dni do Barcelony. Nie było w ogóle kontaktu między nami wtedy. Wrócił i wtedy ostatecznie też powiedział mi, że skoro między nami to już tak wygląda, że naprawdę gdzieś tam nie ma tego kontaktu, nie umiemy znaleźć złotego środka, to najlepiej byłoby się rozstać - wspominała.

Mallu dodała, że Marvin mimo wszystko do końca chciał ratować ich związek. W końcu jednak sam zrozumiał, że to nie ma sensu.

- On nie chciał tego jeszcze tak za bardzo odpuścić. Naprawdę mówiłam, żeby skupił się na swoim życiu, że nie chcę go hamować, żeby postawił na rozwój. To ja go popchnęłam do tego, by wyjechał z Częstochowy do Warszawy, by się tam zaczął znów rozwijać, a nie marnował się tutaj. Wyjechał, między nami przez dwa dni były zgrzyty i ostatecznie po dwóch dniach taką wiadomością się rozstaliśmy i to już był koniec. Nie mieliśmy już ze sobą relacji - mówiła.

Kobieta zdradziła, że obecnie nie utrzymują już ze sobą kontaktu.

- Nie. My nie żyjemy w zgodzie ze sobą. Po rozstaniu wyszło parę sytuacji, które nie powinny mieć miejsca, ale nie chcę się w nie zagłębiać, ponieważ były dość bolesne i gdzieś nie mamy kontaktu. Ja z mojej strony myślę, że on to wie, na pewno to wie. Nie mam po prostu sił, aby mieć nawet kontakt koleżeński
- zakończyła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych
Materiał promocyjny

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt
Materiał promocyjny

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]