Marta Podbioł ze "ŚOPW" o relacji Kingi i Marcina. Daje im szansę na uratowanie związku?

Marta Podioł skomentowała relację Kingi i Marcina z 9. edycji "Ślubu d pierwszego wejrzenia"
Marta Podioł skomentowała relację Kingi i Marcina z 9. edycji "Ślubu d pierwszego wejrzenia"
Źródło: TVN screen
Marta Podbioł została zapytana przez fanów o to, co sądzi na temat relacji Kingi i Marcina z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta nie ukrywała, że każdy z biorących udział w programie zawsze liczy na szczęśliwe zakończenie małżeństwa, jednak nie zawsze wychodzi. Widzi dla nich jeszcze nadzieję?

Marta Podbioł była uczestniczką 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta została dopasowana do Macieja Mikołajczaka, który został jej programowym mężem. Niestety para nie znalazła wspólnego języka i tak naprawdę już od samego początku dochodziło między nimi do kłótni. Fani do tej pory uważają małżonków za jedną z najgorzej dopasowanych par w historii programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zuzanna Butryn zdradza, co czeka fanów show w nowym sezonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Podbioł o sytuacji Kingi i Marcina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Małżeństwo Marty Podbioł i Macieja Mikołajczaka oczywiście nie przetrwało, a para rozstała się jeszcze w trakcie trwania programu. Kobieta mimo to dobrze wspomina eksperyment, który wiele ją nauczył. Z chęcią też ogląda kolejne edycje słynnego formatu, w tym również tą obecną.

Marta Podbioł zorganizowała Q&A na Instagramie, a fani zapytali ją o sytuację Kingi i Marcina, która jest bardzo podobna do tej, którą z Maciejem Mikołajczakiem przeżywała uczestniczka 8. edycji.

"Wydaje mi się, że te scysje, które inicjuje Kinga, o głupoty biorą się z tego, że wyczuła brak zaangażowania i że mu się nie podoba. Dlatego tak się frustruje i w ten sposób wyładowuje napięcie, bo została skreślona od momentu, jak ją zobaczył. Do tego dochodzą zawiedzione nadzieje. Przygotowanie i wyobrażanie sobie przebiegu eksperymentu trwa miesiącami, angażowana jest cała rodzina. Każdy ma nadzieję na happy end. Cały wysiłek w inicjowaniu rozmowy czy spędzania wspólnego czasu jest po jej stronie, po drugiej stronie olewka i odpowiadanie monosylabami" - napisała Marta Podbioł.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin
Źródło: Player

Internauci dopytywali, czy eksperyment można zakończyć jeszcze podczas podróży poślubnej i czy wówczas interweniują eksperci. Fani byli też ciekawi, czy zdaniem Marty Podbioł, Kinga i Marcin zakończą związek jeszcze przed upływem miesiąca.

Nikt nie może nikogo zmuszać, żeby dwie osoby się spotykały i spędzały razem czas. Nasz skończył się po podróży. Jeden dzień w Katowicach drugi w Szczecinie. Może pobiją rekord? Na to wygląda
- odparła.

Kinga i Marcin z 9. edycji "ŚOPW" mają trudny początek związku

Bohaterami 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są: Magda z Dębicy, Krzysztof z Przemyśla, Kinga z Gdańska, Marcin ze Szczecina, Kornelia z Poznania oraz Marek z Bydgoszczy. Widzowie TVN widzieli już wszystkie śluby, a pary wyjechały w podróż poślubną. Niestety nie wszystkie związki dobrze rokują.

Mowa właśnie o Kindze i Marcinie, którzy od początku nie przypadli sobie do gustu. Mężczyzna już w dniu ślubu stwierdził, że "nie obejrzałby się na ulicy za swoją żoną", ona natomiast wytykała mu błędy i zarzucała opieszałość. Małżonkowie dali sobie jednak szansę i postanowili się poznać bliżej.

Podróż poślubna również jedna nie przebiegła po ich myśli. Parze ciężko się było dogadać. Kinga oczekiwała od męża, że to on będzie planował cały wyjazd i atrakcje podczas niego. Marcin natomiast podkreślał, że mężczyzna nie musi być za wszystko odpowiedzialny. Różnice w podejściu do życia spowodowały kilka spięć. Czy uda się im uratować tę relację? Czas pokaże.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin
Źródło: Player

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: TVN screen

podziel się:

Pozostałe wiadomości