Gwiazdy

Gwiazdy

"Lego Masters" to format TVN, na który czekały miliony fanów kultowych klocków. Nie ma dziecka,  a też często i dorosłego, który pasjami nie budowałby godzinami wymyślnych budynków czy pojazdów. Program okraszony często żartami prowadzącego, czyli Marcina Prokopa przeznaczony jest dla całych rodzin. Rozbudza w nich kreatywność, ale i udowadnia, że wyobraźnia nie zna granic, a cierpliwość i dobry plan często popłaca.

Rihanna spodziewa się dziecka i zostanie mamą po raz pierwszy. Ciąża gwiazdy wyszła na jaw, gdy media obiegło zdjęcie wokalistki z jej partnerem, którym jest raper A$AP Rocky. Rihanna zaprezentowała wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Ojciec gwiazdy ocenił, jaką matką będzie Rihanna.

Michel Moran, choć ma pochodzenie hiszpańskie, jest uznawany za kucharza z Francji, bo to właśnie tu spędził większość życia. W Polsce zamieszkał z powodu miłości do swojej ukochanej żony. Serca polskich fanów zdobył jako juror w popularnym formacie "MasterChef" swoimi zabawnymi powiedzonkami, które na stałe weszły do słowników wielu Polaków, a "oddaj fartucha" jest znakiem rozpoznawczym programu.

Olivier Janiak gości na ekranach telewizorów już ponad 20 lat, a to za sprawą przede wszystkim jego programu "Co za tydzień", w którym przybliża widzom świat znanych osób, ich pracę, najważniejsze przedstawienia i premiery. Prywatnie od 18 lat związany jest z Karoliną Malinowską, z którą wspólnie wychowują trzech synów.

Ewa Farna ma prawie trzyletniego synka Artura i spodziewa się drugiego dziecka. Piosenkarka mieszka na co dzień w Czechach, ale polska kultura i język jest dla niej bardzo ważny. W jaki sposób wychowuje swojego synka i co myśli o swoim wyglądzie w drugiej ciąży?