Gwiazdy

Gwiazdy

Maciej Miecznikowski choruje na otosklerozę. To dolegliwość, która może przyczyniać się nawet do całkowitej utraty słuchu. Lider zespołu Leszcze przeszedł już sześć operacji i to prawdopodobnie nie koniec jego cierpienia. Muzyk opowiedział o tym, w którym momencie zauważył, że dzieje się u niego coś niepokojącego.

"Projekt Lady" to zupełnie nowy format, który nie był znany wcześniej w Polsce. Wzbudził ogromne zainteresowanie, gdyż dotykał często trudnych tematów i kontrowersyjnych zachowań młodych osób. Kto prowadzi program i kim są mentorki, szkolące młode kobiety etykiety?

Damian Michałowski przez wiele lat związany był z radiem, to tam prowadził audycje i kontaktował się z widzami. Od 2020 r. pojawia się także na antenie TVN w programie porannym Dzień Dobry TVN, który współprowadzi w parze z Pauliną Krupińską-Karpiel. Prywatnie jest mężem i ojcem dwójki dzieci. 

Hotel Paradise to format, który zdobył serce wielu widzów. Program typu reality show, w którym występują młodzi i piękni ludzie szukający miłości, przyjaźni oraz pieniędzy, wzbudza duże emocje. A dzieje się w nim dużo, bowiem co tydzień dołączają nowi uczestnicy, którzy mogą za każdym razem namieszać w życiu uczuciowym pozostałych bohaterów.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbarwniejszych postaci w świecie show-biznesu, która wzbudza ogromne emocje fanów. Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem, a później byłym partnerem Dody, Radkiem Majdanem, śledzili wszyscy. Małgorzata doczekała się trojga dzieci, a obecnie można ją oglądać w programie "Projekt Lady". 

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska dały się poznać szerszej publiczności w programie "Top Model". Na casting przyszły już po zaręczynach i choć wtedy wydawało im się, że ślub wezmą w Barcelonie — plany się zmieniły. Dziewczyny wydały książkę "Lesby", w której opisały drogę do odkrycia swojej seksualności i odnalezienia szczęścia. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziały o wymarzonym ślubie i weselu, planowaniu macierzyństwa i włamaniu do mieszkania.

Magdalena Stępień kilka dni temu podzieliła się w sieci druzgocącą informacją. Okazało się, że jej kilkumiesięczny synek Oliwier zmaga się z rzadkim rodzajem nowotworu — guzem wątroby. Modelka poprosiła internautów o wsparcie i modlitwę w walce z chorobą. Teraz wyznała, że wraz z synkiem mają koronawirusa.

Kamila Szczawińska w czerwcu ubiegłego roku została po raz trzeci mamą. Modelka podzieliła się ostatnio szczerym wpisem na Instagramie, w którym opisała trudy macierzyństwa. Przy okazji powiedziała, jak spędziła ostatnie trzy tygodnie. "Wszystkie wyzwania i postanowienia noworoczne diabli wzięli" - czytamy.

Krzysztof Skiba kilka miesięcy temu przeszedł niesamowitą metamorfozę. Muzyk schudł ponad 30 kg, o czym chętnie opowiadał w mediach. Teraz dopadł go efekt jojo. "Myślałem, że mi się to nigdy nie przytrafi" - wyznał.

Magda Gessler to jedna z najbardziej charakterystycznych gwiazd telewizyjnych. Jej życie to gotowy scenariusz na film, bowiem może poszczycić się ona zarówno fascynującym życiem osobistym, jak i zawodowym. Obecnie restauratorka nadal święci triumfy w programach na antenie TVN, ale i jest wyjątkowo szczęśliwa jako mama, babcia i partnerka wyjątkowego mężczyzny.

Filip Chajzer to jedna z barwniejszych osób w świecie dziennikarskim. Prezenter telewizyjny i radiowy budzi ogromną sympatię widzów, podobnie jak jego sławny tata, Zygmunt Chajzer. Prywatnie jest mężem i tatą 4-letniego Aleksandra. 

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych. Kobieta o szerokim wachlarzu umiejętności, podróżniczka, dziennikarka, miłośniczka przygód, prowadząca programy telewizyjne, działaczka społeczna, a przede wszystkim dumna i szczęśliwa mama. Jaka była jej droga do sławy?

Anna Cieślak znana jest z licznych ról w spektaklach i filmach. Ostatnio pojawiła się w serialu "Szadź" u boku Maćka Stuhra, w którym musiała odegrać rolę kobiety, wobec której stosowana była przemoc emocjonalna. Zdobywczyni wielu nagród za role kobiece. Miłośniczka dubbingu, za rolę księżniczki Anny pokochały ją miliony dzieci.

Hubert Urbański największą sławę zdobył jako prowadzący popularny program telewizyjny na antenie TVN Milionerzy. Mało kto wie, że próbował on także swoich sił jako aktor i że w życiu prywatnym jest ojcem aż czterech córek.

Marcin Prokop to jeden z najwyższych i najzabawniejszych prezenterów telewizyjnych, którego uwielbiają widzowie. Zawsze elegancki i doskonale przygotowany do pracy, pełni oprócz roli prowadzącego programy, także funkcję konferansjera, felietonisty i pisarza.

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej charakterystycznych gwiazd muzyki rockowej, ale i także osobowość telewizyjna. Zmieniająca się jak kameleon wokalistka długo szukała swojego miejsca w show-biznesie. Obecnie doskonale spełnia się jako jurorka programu "Mam talent", zaskakując co sezon nową fryzurą i stylem. Jak wyglądała droga Agnieszki Chylińskiej na szczyt?

Monika Miller ostatnie kilka tygodni spędziła w szpitalu. Lekarze postawili diagnozę. Okazało się, że gwiazda cierpi na rzadką, nieuleczalną chorobę. Ale to nie koniec jej kłopotów ze zdrowiem. "Podczas kolejnych badań znaleziono u mnie prątki gruźlicy we krwi. Na szczegółowe wyniki badań jeszcze muszę poczekać osiem tygodni" - mówi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl. 

Anita Werner to jedna z najbardziej znanych i cenionych dziennikarek, której profesjonalizm doceniany jest przez widzów. Od 20 lat związana jest ze stacją TVN24, w której nieustannie przekazuje doniesienia newsowe. Prywatnie związana jest z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem.

Program Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli. Jest pięć par prowadzących, którzy pojawiają się w studiu i prowadzą z gośćmi interesujące rozmowy na przeróżne tematy. Są to zarówno eksperci, gwiazdy ze świata show-biznesu, jak i inspirujący ludzie czyniący dobro albo zachęcający do inspirujących działań.