Gwiazdy

Gwiazdy

"Hotel Paradise" szybko spotkał się z aprobatą widzów. Uczestnicy pierwszej edycji show w zaskakującym tempie stali się celebrytami. Śluby, związki, rozstania — to wszystko, nawet po emisji chcieli śledzi fani formatu. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników pierwszej edycji został Adam Radziszewski. Niedługo, możemy spodziewać się jego pierwszej książki. 

Filip Bobek największą popularność zyskał dzięki roli Marka w serialu „Brzydula”. To jeden z najbardziej tajemniczych aktorów, niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Widzowie darzą go jednak ogromną sympatią i kilkukrotnie otrzymał nagrody jako najlepszy aktor, a przy tym najlepiej ubrany.

Dorota Wellman to jedna z najbardziej charyzmatycznych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Jej poczucie humoru, błyskotliwe riposty i ciekawe postrzeganie świata, a także umiejętność rozmawiania z ludźmi, którzy otwierają się przed nią i opowiadają najbardziej intymne historie życiowe, jest inspiracją dla wielu młodych dziennikarzy.

Andrzej Sołtysik przez wiele lat kojarzony był głównie z tematyką filmową, natomiast obecnie pojawia się cyklicznie w paśmie porannym Dzień Dobry TVN. Niedawno ożenił się i doczekał synka. Od 1997 r. związany jest ze stacją TVN.

Agnieszka Więdłocha to aktorka znana głównie z ról w filmach romantycznych. Jest jedną z najbardziej tajemniczych gwiazd w polskim show-biznesie, niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Niedawno można było ją oglądać w serialu "Receptura" na antenie TVN.

"Top Model" to program, który spełnia marzenia. Udział w nim biorą osoby, które mają wyjątkową urodę i ogromne predyspozycje do pozowania przed aparatem i poruszania się na wybiegu. Udowadnia, że dziś dla polskich modelek i modeli świat stoi otworem i można obecnie robić karierę na całym świecie.

"Mam Talent!" to polski program telewizyjny typu talent show, oparty na brytyjskim formacie "Got Talent", który był emitowany od 13 września 2008 do 30 listopada 2019 r. na antenie TVN. Od 4 września 2021 roku ponownie mogliśmy oglądać zmagania osób, chcących pokazać całej Polsce, jaki mają talent.

"Kuchenne rewolucje" to program, którego misją jest pokazywanie właścicielom restauracji, jak należy podchodzić do klientów i serwowanego im jedzenia, a Polakom pokazuje pracę kucharzy od zaplecza. Dzięki niezwykle barwnej osobowości Magdy Gessler, format cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem fanów od 2010 r. 

Michał Kempa to przede wszystkim człowiek stand-upu, komik, który jednocześnie jest także dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Obecnie możemy go oglądać w programie "Mam Talent", gdzie u boku Marcina Prokopa występuje jako prowadzący.

Lara Gessler niewątpliwie jest osobą rozpoznawalną za sprawą swojej barwnej i charyzmatycznej mamy, czyli Magdy Gessler. Ta młoda kobieta ma jednak i swoją rzeszę fanów, bowiem jest cenioną ekspertką w świecie cukiernictwa, z powodzeniem prowadzi własne biznesy, pisze książki, a obecnie dzieli wiedzą na temat macierzyństwa z innymi rodzicami.

Krzysztof Skiba stracił bliską osobę. Po pogrzebie kolegi napisał o swoich odczuciach. Uroczystość pożegnalna miała charakter świecki. Członek zespołu Big Cyc zauważył, że katolicki pochówek zmarłego potęguje u ludzi przygnębiający nastrój. "I nagle odkryłem, skąd jest to dziwne uczucie smutku, lekkości i małej nuty radosnej. To brak księdza. Brak tych strasznych pieśni żałobnych" - czytamy.

Dorota Szelągowska to kobieta, która zaraziła całą Polskę miłością do remontów i dbania o szczegóły wystroju wnętrza. Inspiruje tysiące osób, pokazując, jak zrobić metamorfozę mieszkania, bez względu na jego powierzchnię. Mistrzyni doskonałych rozwiązań podbija serca widzów w programie "Totalne remonty Szelągowskiej".

Julia Kamińska to młoda aktorka, którą pokochali widzowie za główną rolę w ulubionym serialu na antenie TVN "Brzydula". Aktorka oprócz występowania w wielu produkcjach na małym ekranie, jest także scenarzystką i wokalistką. Jej głos wykorzystywany jest także w wielu bajkach, gdyż Julia Kamińska profesjonalnie zajmuje się dubbingiem.

Przemysław Kossakowski to człowiek, który nie boi się żadnej pracy, ani wyzwań. Od 12 lat związany jest ze stacją TTV, w której podejmuje się prowadzenia ciekawych i oryginalnych formatów. Ogromną popularność zdobył dzięki programowi "Down the road", w którym już po raz trzeci wraz z dorosłymi osobami z zespołem Downa przemierza świat, by przełamywać stereotypy na ich temat.

"BrzydUla" to serial, który odniósł spektakularny sukces i zyskał rzesze fanów, którzy z zapartym tchem obserwowali losy Urszuli Cieplak i jej metamorfozę. Zabawne sceny, świetni aktorzy i oczywiście dobre zakończenie sprawiły, że serial właśnie powrócił i można obecnie śledzić dalsze losy Uli i Marka.

Ewa Chodakowska to jedna z pierwszych trenerek fitness, która motywowała Polki do zmiany trybu życia i regularnych ćwiczeń. Obecnie skupia wokół siebie tysiące kobiet, które wzajemnie się motywują i chwalą efektami swoich metamorfoz. Prywatnie jest żoną Greka, Lefterisa Kavoukisa.

Jacek Kawalec został nowym wokalistą zespołu Budka Suflera. Dla niektórych fanów legendarnej grupy było to zaskoczenie. Aktor śpiewa od lat, ale czeka go spore wyzwanie i przeprawa przez krytykę. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl artysta zmierzył się z obawami odbiorców i szczerze opowiedział o tym, co mu w duszy gra. Rodzina bardzo dobrze zna jego rockowe zacięcie.

Wojciech Rotowski to aktor, którego fani serialu "Na Wspólnej" mogą kojarzyć z roli Jarka Berga. Mężczyzna poinformował fanów o pożarze w jego mieszkaniu. Niestety ogień wyrządził wiele szkód. Aktora czeka remont, który nie powiedzie się bez wsparcia finansowego. Rotowski przyznał w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl, że obawiał się prosić o pomoc przez internetową zrzutkę. Jednak sporo osób okazało mu niewiarygodne wsparcie. Aktor nie spodziewał się takiego odzewu!

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i barwnych dziennikarzy w Polsce. Od lat buduje swoją markę, ma autorski program, w którym spotyka się gwiazdami z pierwszych stron gazet, ale także pracuje w radiu, pisze felietony i jest jurorem w programach rozrywkowych.