Gwiazdy

Córka Aleca Baldwina padła ofiarą gwałtu. "Ta sytuacja zmieniła resztę mojego życia"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Córka Aleca Baldwina padła ofiarą gwałtu. Ireland Baldwin przerwała ciążę

26-letnia Ireland Baldwin to pierwsze dziecko Aleca Baldwina. Tymczasem amerykański aktor spodziewa się siódmego dziecka z drugą żoną Hilarią. Córka gwiazdora poruszyła użytkowników TikToka osobistym wyznaniem. Podzieliła się wstrząsającą historią. Córka Aleca Baldwina padła bowiem ofiarą gwałtu. Kobieta wyznała również, że była później w nieszczęśliwym związku i dokonała aborcji.

W Stanach Zjednoczonych trwają protesty po decyzji Sądu Najwyższego ws. unieważnienia konstytucyjnego prawa do aborcji. Coraz więcej gwiazd sprzeciwia się zaostrzeniu prawa. W ostatnim czasie córka Paula Walkera w mocnych słowach powiedziała, co sądzi o zakazie przerywania ciąży. Przyznała, że sama dokonała aborcji.

Córka Aleca Baldwina padła ofiarą gwałtu

Córka Aleca Baldwina próbuje swoich sił w branży modowej. Aktywność w mediach społecznościowych jest dla niej bardzo ważna. Za pośrednictwem TikToka postanowiła dotrzeć do sporej rzeszy obserwatorów i opowiedzieć o swoim bolesnym doświadczeniu. Ireland Baldwin wyznała, że została zgwałcona w nastoletnim wieku. Córka aktora bała się o tym powiedzieć komukolwiek. Jej reakcją na tę tragedię było wejście w wir używek i imprez.

Zostałam zgwałcona, gdy byłam nastolatką. Byłam całkowicie nieprzytomna, gdy to się stało. Ta sytuacja zmieniła resztę mojego życia. Nigdy nikomu o tym nie powiedziałam, przez wiele lat. Jedyną osobą, która wiedziała, była pielęgniarka, zajmująca się mną niedługo potem. Nie powiedziałam nawet swojemu ówczesnemu chłopakowi ani rodzicom. Nikomu. Dużo więcej piłam, dużo więcej imprezowałam, leczyłam się sama. Wchodziłam w kolejne krzywdzące i toksyczne relacje. Robiłam wszystko, co mogłam, żeby nie myśleć o tej sytuacji

Monika Miller zaangażowała się w pomoc Ukraińcom. Wzięła udział w charytatywnej aukcji
Monika Miller zaangażowała się w pomoc Ukraińcom. Wzięła udział w charytatywnej aukcji Monika Miller wzięła udział w aukcji charytatywnej "Lepsze jutro" na rzecz uchodźców z Ukrainy. Gwiazda w rozmowie z Aleksandrą Głowińską nie ukrywała, że podchodzi do tego tematu bardzo prywatnie, ponieważ sama ma ukraińskie korzenie. Artystka przyznała przy tym, że część jej rodziny, która została na wschodzie lub przeprowadziła się do Rosji, nie podziela jej poglądów, co jest dla niej szczególnie trudne. "Jest część rodziny, która w ogóle przestała z nami rozmawiać, ucięła z nami kontakt" - mówiła.

Ireland Baldwin przerwała ciążę.

Ireland Baldwin kontynuowała swoją wypowiedź na TikToku. Przyznała, że dokonała aborcji. Modelka powiedziała, że nie żałuje swojej decyzji. Zbulwersował ją fakt, że po zmianie prawa aborcyjnego w USA wielu kobietom będzie odebrana wolność wyboru.

Córka Aleca Baldwina wspominała również o tym, że była w nieszczęśliwym związku. Miała chłopaka, który nie traktował jej poważnie, nie chciał tworzyć z nią rodziny. Ireland Baldwin zaszła w ciążę, ale postanowiła ją przerwać.

"Zdecydowałam się na aborcję, ponieważ doskonale wiem, jakie to uczucie urodzić się między dwojgiem ludzi, którzy się nienawidzili. Czy mogłam urodzić to dziecko i oddać je do adopcji? Może tak, może nie. Decyzja o wychowywaniu dziecka bez własnego zabezpieczenia finansowego, bez kochającego i wspierającego partnera, nie była dla mnie dobrym rozwiązaniem. Wybrałam siebie i wybrałabym ponownie. To twoje życie, to twój wybór" - mówi Ireland Baldwin w nagraniu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości