Programy

Martyna Końca wzięła udział w trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ale — stety, niestety — nie znalazła tam miłości. Szczęście się do niej uśmiechnęło dopiero wtedy, kiedy przestała go szukać. Dziś jest zakochana i wkrótce na świecie powita owoc tej miłości — swoje pierwsze dziecko. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyznała, jak poznała ukochanego i w jakich okolicznościach dowiedziała się o ciąży.

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" aż dwoje uczestników pożegnało się z programem. Zanim jednak do tego doszło, Kuba podjął w końcu decyzję, z kim chce zostać w "Hotelu Paradise", a uczestnicy musieli zmierzyć się w zaciekłej konkurencji. Która drużyna zwyciężyła i kto odpadł z programu? Tego dowiecie się z naszej relacji.

Do "Hotelu Paradise" wróciła Dominika, która tworzyła wcześniej relację z Kubą. W czasie, gdy jej nie było, Kuba nawiązał intymną relację z Oliwią. Zasmucona Dominika wyznała byłemu partnerowi, że ten "wybrał księżyc zamiast gwiazdy", która miała symbolizować jej osobę. Oliwia ostro zareagowała na te słowa.

"To musiała wymyślić jakaś kobieta, bo facet facetowi by tego nigdy nie zrobił" - mówił lektor "Hotelu Paradise", kiedy do programu wróciła Dominika - była dziewczyna Kuby. To dla niej Kuba zostawił Oliwkę. Po odejściu Dominiki wrócił do Oliwki i... poszli na całość. Dziewczyna dowiedziała się o tym przy wszystkich mieszkańcach hotelu. Podczas Pandory. Czy mogło być gorzej?

"Mask Singer" to pierwszy taki program telewizyjny w Polsce. Od początku jego kulisy były pilnie strzeżoną tajemnicą. Teraz kiedy znamy już tożsamość wszystkich uczestników, można pozwolić sobie na więcej. Dlatego prowadzący Michał Meyer zorganizował dla fanów produkcji specjalną wycieczkę po backstage'u.