córka

Córka Mariusza Czerkawskiego i Izabelli Scorupco skończyła 25 lat. Znani rodzice podzielili się na Instagramie zdjęciami z córką. Julia Scorupco jest niezwykle podobna do swojego taty - Mariusza Czerkawskiego.

Małgorzata Socha uchyliła rąbka tajemnicy i ujawniła wizerunek córki. Choć aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, dotychczas skrupulatnie ukrywała wygląd dzieci. Tym razem zrobiła wyjątek. Jak wygląda córka Małgorzaty Sochy?

Ben Stiller gościł na czerwonym dywanie podczas ceremonii rozdania nagród Emmy. U boku aktora na ściance pojawiła się jego 20-letnia córka Ella Stiller. To nie pierwszy raz, kiedy Ben Stiller zabiera rodzinę na ważne branżowe wydarzenia. Jak teraz wygląda najstarsze dziecko aktora?

Piotr Stramowski to aktor, który niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w social mediach. Jednak ostatnio, z okazji trzecich urodzin swojej córki Helenki, mężczyzna opublikował zdjęcie z małą u boku. Dlaczego zdecydował się na taki krok?

Pomimo jesiennej aury Klaudia Halejcio wciąż ma w planach urlop. Aktorka niedawno wróciła z podróży, na którą zabrała córkę. Teraz przyszedł czas na rodziców. W najnowszym wywiadzie Klaudia Halejcio zdradziła, czemu tym razem stawiają na wyjazd we dwoje i czym są dla niej wakacje z dzieckiem.

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska niedawno przywitali na świecie kolejnego potomka. Długo wyczekiwana córeczka pary szybko zawładnęła życiem rodziców, a wymowne zdjęcie aktora tylko potwierdziło domysły internautów. "Widać miłość w Pana oczach. Córka bardzo Pana przypomina" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Aktorka Małgorzata Pieńkowska ma córkę Inę Sobalę, która poszła w ślady mamy i stawia pierwsze kroki na teatralnych deskach i filmowych planach. Dziewczyna ma już 31 lat i w dorobku artystycznym pierwsze poważne role. Małgorzata Pieńkowska i Ina Sobala gościły w "Dzień Dobry TVN".

Roma Gąsiorowska podzieliła się na Instagramie swoimi uwagami, dotyczącymi systemu nauczania w Polsce. Aktorka wyznała, że jej córka właśnie zaczęła nauczanie domowe, a tym samym Roma Gąsiorowska postanowiła wystartować z nowym projektem w szkolnictwie, we współpracy z "Centrum Nauczania Domowego". Co to będzie?

Sylwia Bomba ostatnio na Instagramie zdecydowała się odpowiedzieć internautom na kilka pytań. Jedno z nich dotyczyło hejtu wobec jej córki Tosi. Jak się okazało, większość komentarzy jest pozytywna, jednak jest pewien wyjątek. Przeczytajcie, o co chodzi.

Na początku lipca Marta Karpińska urodziła dziecko. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła się zdjęciem, które wykonała niedługo po powrocie do domu z porodówki. Teraz Marta Karpińska pokazała córkę po dwóch miesiącach od narodzin.

Julia Gąsowska jest córką Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej. Nastolatka właśnie zaczyna swoją przygodę ze szkołą średnią i zdecydowała się zmienić swój wizerunek. Nastolatka przeszła metamorfozę i zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

Aleksandra Popławska, choć rzadko pojawia się w mediach społecznościowych i stroni od pokazywania prywatności i codzienności, nie przechodzi obojętnie obok ważnych społecznych akcji i tematów. Niedawno na swoim profilu na Instagramie zdobyła się jednak na uchylenie rąbka tajemnicy i pokazała zdjęcia niemal pełnoletniej córki. Jej uroda przyciągnęła uwagę największych sław polskiego show-biznesu. "Jestem dumna" - napisała aktorka.

Aleksandra Żebrowska za pośrednictwem mediów społecznościowych porównała zdjęcia, które zostały wykonane na przestrzeni dwóch tygodni. Na jednym z nich wraz z mężem podróżuje windą, karmiąc swoją maleńką córeczkę. Pod postem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy rozbawionych internautów.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor świętują 13. urodziny starszej córki. Na Instagramie opublikowali post z przyjęcia urodzinowego Janiny. Na zdjęciu widać uderzające podobieństwo dziewczynki do babci — Katarzyny Dowbor.

Joanna Krupa ponownie pochwaliła się córką. Opublikowała nagranie, na którym uwieczniła postępy w mówieniu prawie 3-letniej Ashy. Jurorka "Top Model" chciałaby, by jej córka płynnie posługiwała się zarówno angielskim, jak i polskim. Śpiewa z nią piosenki w obu językach.

Olivia Newton-John zmarła 8 sierpnia 2022 roku, przegrywając walkę z rakiem. Do ostatnich chwil towarzyszyli jej mąż oraz jedyna córka Chloe Lattanzi. Kobieta znalazła się w kręgu zainteresowań mediów ze względu na swój wygląd. Córka Olivii Newton-John nie miała łatwego życia.

Anna Wendzikowska za pośrednictwem Instagrama przekazała smutne wieści swoim fanom. Okazuje się, że córka dziennikarki zachorowała. Skończyło się wizytą w szpitalu.

Córka Ilony Ostrowskiej i reżysera Jacka Borcucha ma już 16 lat. Miłosława Borcuch zadebiutowała na dużym ekranie w produkcji reżyserowanej przez ojca. Tak wygląda nastoletnia córka Ilony Ostrowskiej.

Adrianna Biedrzyńska wraz z córką Michaliną Robakiewicz udzieliły wspólnego wywiadu, w którym powiedziały o swoich pasjach. Co ciekawe, aktorka nie chciała, aby córka poszła w jej ślady, kiedy jednak zobaczyła ją na scenie, wiedziała, że Michalina podjęła dobrą decyzję.

Anita Lipnicka opublikowała zdjęcia córki. Pola Porter ma już 16 lat i stawia coraz odważniejsze kroki w wielkim świecie mody. Dumna mama pochwaliła się rezultatami pracy córki.

Leni Klum opublikowała odważne zdjęcie, które zaniepokoiło fanów. Zaapelowali do córki Heidi Klum, zwracając uwagę na fatalne skutki tak nieodpowiedzialnego zachowania. Zgadzacie się?

Córka Moniki Mrozowskiej dostarcza jej ostatnio sporo powodów do dumy. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl aktorka opowiedziała o tym, jaką przyszłość wybrało jej najstarsze dziecko. Karolina Szacciło miała iść na studia w październiku. Teraz okazało się, że przeszła rekrutację do LOT-u.

Paulina Krupińska postanowiła się pochwalić na Instagramie wyjątkową rocznicą. Jej córka Antonina świętuje dziś 7. urodziny. Z tej okazji dumna mama podzieliła się na Instagramie wcześniej niepublikowanymi zdjęciami córki. "Pamiętam, kiedy pierwszy raz ją przytuliłam" - napisała.

#SHOWMUSTGOCRIME Czytając o zbrodniach i zabójstwach, często spotykamy się z wyrażeniem: "tego nikt nie mógł się spodziewać". Dla córki Eleni związek ze starszym, osaczającym i zaborczym mężczyzną zakończył się w najtragiczniejszy sposób. I nikt nie mógł tego przewidzieć.

Łukasz Nowicki za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępnił urocze zdjęcie ze swoją najmłodszą pociechą, córką Józefiną. Aktor poruszył temat pieszych wycieczek z dzieckiem i wyjaśnił, że nie zawsze jest łatwo. W kilka chwil pod fotografią pojawiły się dziesiątki komentarzy internautów. 

Marek Kondrat ponad dekadę temu zakończył karierę aktorską i oddał się rodzinnej sielance. Razem z żoną Antoniną Turnau i 4-letnią córeczką mieszkają na co dzień w Hiszpanii. W najnowszym wywiadzie aktor opowiedział o relacji z młodszą o 37 lat żoną i przyszłości ich córki.

Kalina Józefowicz (13 l.) idzie w ślady Nataszy Urbańskiej. Nastolatka od niedawna bierze udział w spektaklu "Metro", w którym pod okiem Janusza Józefowicza przed laty debiutowała jej mama. W rozmowie z Pomponik.pl aktorka wyjawiła, czy jej córka dostała tę prestiżową rolę "po znajomości" i jak wygląda codzienność debiutującej nastolatki. Czy Kalina Józefowicz powtórzy sukces Nataszy Urbańskiej?

Hayden Panettiere wcześnie rozpoczęła karierę w Hollywood. Kiedy znalazła się na szczycie, uzależnienie od alkoholu i narkotyków przejęło kontrolę nad jej życiem. Na szczęście wyszła z nałogu i w najnowszym wywiadzie opowiedziała swoją bolesną historię, aby przestrzec innych.

Córeczka Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skończyła dwa latka. Z tej okazji dumna mama dodała na Instagram rodzinną fotografię. Opowiedziała też niesamowitą historię.

Maja Hyży urodziła. Piosenkarka została mamą po raz czwarty. Na świecie pojawiła się jej wyczekiwana córka. Teraz dumna mama pochwaliła się pierwszym zdjęciem na Instagramie.