Gwiazdy

Edyta Pazura zabrała głos na Instagramie na temat systemu edukacji szkolnej w Polsce. Żona Cezarego Pazury i matka trójki dzieci wyznała, że ilość materiału, którą muszą przyswoić dzieci, a także nauczyciele jest ogromna, a dzieci zmuszane są do niemożliwego.

Popkulturowa Akademia Wszystkiego przyznająca rokrocznie antynagrody WĘŻE i popkulturowe nagrody MISIE ogłasza nominację do 11. edycji WĘŻY - nagród przyznawanych „boleśnie udanym” polskich filmom, które miały premierę w 2021 roku oraz ich twórcom. O tytuł Najgorszego Polskiego Filmu 2021 rywalizują „Druga połowa”, „Fisheye”, „Lokal zamknięty”, „Pitbull” i „Ściema po polsku”. Po 2 latach pandemicznej przerwy w tym roku ogłoszenie zwycięzców będzie miało miejsce na żywo w dniu 13 kwietnia w warszawskim teatrze IMKA.

Ewa Bem w 2017 roku pochowała córkę, która zmarła w wyniku zachorowania na nowotwór. Wokalistka nigdy nie pogodziła się ze swoją stratą, a w najnowszym wywiadzie przyznała, że od chwili śmierci Pameli jej wiara w Boga przechodzi prawdziwy kryzys. "Bo czy on naprawdę istnieje, skoro pozwala na takie nieszczęście?" - pyta retorycznie gwiazda.