Bohaterka "Diabelnie boskich" zaskoczyła mamę. Decyzja o zmianie imienia zapadła

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Diabelnie boskie". Julia von Stein oficjalnie zmieniła imię. Ojciec kupi jej małpę

"Diabelnie boskie" to nowy program, w którym zobaczymy dobrze znane nam już bohaterki telewizyjnych show. Jedną z nich jest Julia von Stein. W życiu kobiety nastąpił długo wyczekiwany moment. Przyjrzeliśmy się rodzinne sprzeczce. Poszło o zmianę imienia, plany macierzyńskie i zakup małpy! Musicie to zobaczyć.

W "Diabelnie boskich" możemy oglądać Izabelę Macudzińską, Katarzynę Lalunę Lirsz, Julię von Stein oraz dwie nowe bohaterki telewizyjne: Karinę i Alex. Perypetie przebojowych kobiet możecie oglądać na antenie TTV w piątki o 22.05.

Julia von Stein ma 27 lat. Na co dzień mieszka w Warszawie, ale jej rodzinne miasto to Tarnów, w którym dorastała i gdzie do dziś mieszka jej rodzina: rodzice oraz nowoczesna babcia. Wspólnie z mamą i tatą prowadzi zakład pogrzebowy. Julia odpowiada za projektowanie trumien. Zajmuje się także kosmetyką pośmiertną.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

Julia von Stein oficjalnie zmieniła imię. Reakcja jej mamy to hit odcinka "Diabelnie boskich"

Julia von Stein bardzo kocha swoich bliskich. Są jak włoska rodzina - głośni, kłótliwi, temperamentni, ale stoją za sobą murem. Kością niezgody w 1. odcinku "Diabelnie boskich" okazało się imię Julii, a właściwie to Kasi, bo nasza bohaterka właśnie tak ma naprawdę na imię. Jednak nigdy się z nim nie utożsamiała. W końcu oficjalnie zmieniła imię i dokumenty.

Julia już wcześniej prosiła domowników, aby zwracali się do niej tym imieniem. Tata uszanował jej decyzję i stwierdził, że ma teraz ładniejsze imię. Niestety mama bohaterki show nie ucieszyła się z pomysłu córki.

"Mnie krew zaleje, ja zawału dostanę, wiesz, ile to jest teraz problemów, żeby to wszystko pozmieniać, nie zdajesz sobie nawet sprawy" - powiedziała Beata, mama Julii, nawiązując do zmiany dokumentów.

Uczestniczka "Diabelnie boskich" stwierdziła, że imię Julia ma piękne konotacje, a "Kaśka" nie brzmi dumnie. Na to mama Julii jeszcze bardziej się zirytowała, bo jej córka otrzymała imię po swoich prababciach.

W odcinku pojawiła się Roma - babcia Julii, która niedawno sporządziła testament na rzecz... Kasi. Seniorka rodu wykazała się dużym zrozumieniem i przymknęła oko na pomysł wnuczki.

"Diabelnie boskie". Tata Julii von Stein kupi jej małpę. Mama jest przeciwko

W tym samym odcinku doszło do ciekawej wymiany zdań między domownikami. Przy śniadaniu rodzice Julii poruszyli dla nich bardzo ważną kwestię. Chcieliby, aby ich córka założyła rodzinę: znalazła miłość i urodziła dziecko. Jednak Julia na razie jest szczęśliwą singielką i nie ma zamiaru spełniać marzeń rodziców.

"Może być garbaty, może być stary, byleby był" - stwierdził Bogdan, tata Julii.

Julia ma na razie inne plany, mogłaby sprawdzić się w roli opiekunki, ale nie dziecka, lecz zwierzęcia - najchętniej dzikiego. Zaproponowała ojcu kupno tygrysa. Tata odparł, że wolałby małpę, a Julia podchwyciła ten pomysł - jej mama niekoniecznie.

"Nie chcę o tym słyszeć, jak będzie małpa, to cię z nią do domu nie wpuszczę" - pani domu wyraziła się jasno.

Jesteśmy tradycjonalistami, pod względem rodzinnym, męża, żony... w mojej rodzinie rozwody praktycznie się nie zdarzają. To nie jest powiedziane, że u nas jest bajecznie, mama z tatą kłócą się jak mało kto. U nas jest jedna zasada: siadamy do stołu i przy tym stole można każdy temat poruszyć i go rozwiązać

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości