Justyna Kowalczyk w wyjątkowy sposób uczciła trzecią miesięcznicę śmierci męża

Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk w wyjątkowy sposób uczciła miesięcznicę śmierci męża
Źródło: MWMEDIA
W maju 2023 roku życie Justyny Kowalczyk zupełnie się zmieniło. Wówczas miała miejsca tragiczna w skutkach wyprawa jej ukochanego męża w szwajcarskie Alpy. Od śmierci Kacpra Tekielego minęły trzy miesiące. Justyna Kowalczyk zdecydowała się na upamiętnienie tego dnia w wyjątkowy sposób, czym podzieliła się w mediach społecznościowych.

Informacja o śmierci męża Justyny Kowalczyk wstrząsnęła światem w drugiej połowie maja. 17 maja Kacper Tekieli stracił życie w szwajcarskich Alpach. Wspinacz i miłośnik gór marzył o tym, by zdobyć szczyty wszystkich czterotysięczników. To mężczyzna zaraził ukochaną pasją do gór, którą Justyna Kowalczyk wciąż kontynuuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

27102022_JULIAVONSTEIN_DZIADEK
Julia von Stein o śmierci członka rodziny. Wzruszające słowa o tęsknocie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justyna Kowalczyk uczciła trzecią miesięcznicę śmierci męża

Jeszcze tego samego dnia Justyna Kowalczyk pożegnała ukochanego w krótkim wpisie w mediach społecznościowych. Od tamtej pory sportowczyni jest aktywna w sieci. To tam internauci mogli znaleźć pełny zapis wzruszającej mowy pogrzebowej, którą wygłosiła w trakcie ostatniego pożegnania ukochanego.

Czytaj więcej: Justyna Kowalczyk opublikowała treść mowy pogrzebowej. Tekst chwyta za serce

Justyna Kowalczyk ponownie wróciła pamięcią do trudnych doświadczeń i w wyjątkowy sposób uczciła dzień, w którym minęły trzy miesiące od śmierci Kacpra Tekielego. Sportowczyni, zgodnie z przewidywaniami, ponownie wybrała się w góry, które kocha całym sercem. Tym razem udała się w Tatry Wysokie, a rezultatami wspinaczka pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Poza pełnym zapisem punktów na trasie dodała jedynie krótki, acz wymowny komentarz.

"3 miesiące" - napisała, dodając przy tym emotikon czerwonego serca oraz plastra.

To właśnie góry stały się dla Justyny Kowalczyk plastrem w trudne dni. Ponadto spędza czas na sportowo nie tylko sama, ale również z ukochanym synem, który podobnie jak rodzice przejawia bakcyl sportowca.

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli poznali się dzięki wspólnej pasji

Justyna Kowalczyk nie miała szczęścia w miłości. Długo szukała tego jedynego, aż na jej drodze stanął Kacper Tekieli. Para poznała się przypadkowo, dzięki kursom organizowanym przez Polską Szkołę Alpinizmu. Para wyjechała razem na szkolenie, a Kacper Tekieli miał być mentorem narciarki.

Wspólna pasja bardzo szybko zbliżyła ich do siebie. Już w 2019 roku publikowali zdjęcia ze wspólnych wyjazdów, a fani spekulowali na temat rodzącego się uczucia. Na drugą randkę pojechali... na wspinaczkę we włoskie góry. Sami zainteresowani nie odnosili się do plotek, jednak w tym samym roku para pojawiła się razem na gali 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Mimo to wszystko utrzymywali w tajemnicy — zarówno zaręczyny, jak i plany ślubne, które pokrzyżowała im pandemia COVID-19. Ostatecznie udało się im stanąć przed ołtarzem. Justyna Kowalczyk pochwaliła się tym wyjątkowym momentem na Instagramie. Rok później małżonkowie doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. W drugą rocznicę ich ślubu narciarka wyjawiła, że przysięga, jaką złożyła mężowi, była dość specyficzna.

"Dwa lata temu przysięgałam, że do końca życia będę chodzić z nim nad przepaście i postaram się wtedy za bardzo nie klnąć" - napisała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości