Programy

Laluna z "Królowych życia" miała wypadek samochodowy. Jak się czuje?

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Katarzyna Laluna Alexander, Laluna

Laluna to jedna z najbardziej charakterystycznych i znanych bohaterek programu "Królowe życia". W mediach społecznościowych opublikowała niedawno zdjęcie rozbitego auta. W rozmowie z nami wyznała, jak czuje się po kolizji. 

Laluna bez wątpienia jest jedną z ulubienic widzów programu "Królowe życia". Poza pracą w telewizji chętnie udziela się też w mediach społecznościowych. Niestety jedna z ostatnich przekazanych przez nią wiadomości bardzo zmartwiła internautów. Pokazała rozbite auto. 

"Królowe życia". Laluna miała wypadek samochodowy 

Laluna udostępniła na Insta Stories zdjęcie białego, osobowego auta. Wyraźnie zniszczony przód pojazdu ukazał dużą siłę zderzenia. Relacja zmartwiła fanów gwiazdy "Królowych życia". W mediach niemal od razu pojawiły się dziesiątki zapytań dotyczących stanu zdrowia gwiazdy i okoliczności wypadku. 

"Tak, żyję. Ze mną było i jest wszystko ok. Potrzebowałam czasu dla siebie" - napisała celebrytka na Insta Stories na Instagramie. 

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Laluna potwierdziła udział w wypadku i wyjaśniła, jak się czuje. 

"Brałam udział w kolizji drogowej. Czuję się świetnie" - wyznała. 

Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej"
Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej" Blondino Latino, czyli Łukasz Książkiewicz z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" w szczerej rozmowie wyznał, jak wyglądały pierwsze chwile po napaści. Bardzo cierpiał?

Laluna z "Królowych życia" miała wypadek. Co się stało? 

Przyczyny i okoliczności wypadku Laluny nie są znane. Fani gwiazdy mogą jednak odetchnąć z ulgą - bohaterka "Królowych życia" zadeklarowała, że czuje się dobrze. 

Laluna z "Królowych życia" pokazała rozbite auto
Laluna z "Królowych życia" pokazała rozbite auto Laluna z "Królowych życia" pokazała rozbite auto Źródło: Instagram

Okazuje się, że to nie pierwszy wypadek drogowy w życiu Laluny. Przed laty brała udział w kolizji, po którym jej zdrowie i pełną sprawność uratowali niemieccy lekarze. 

"Kasacja trzech samochodów - ja kierowałam. Byłam reanimowana, przywieziono mnie helikopterem do Hamburga do szpitala, po czym przeszłam dwie operacje. Przez rok chodziłam o kulach i do tej pory mam w nodze metalową część. Jeżeli nie byłabym operowana w Niemczech, nie uratowaliby mi nogi. Mogłabym wam opowiedzieć jeszcze wiele więcej historii, ale na tym zakończę” - wyznała w jednym z postów na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: fot. TVN/Tomasz Kordek/x-news

Pozostałe wiadomości