Programy

"Top Model" - metamorfozy uczestników. Polały się łzy, kto zmienił się najbardziej?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Top Model" - metamorfozy uczestników

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali szczęśliwców, którzy zamieszkają w domu "Top Model". Zanim jednak dotarli do posiadłości, musieli przejść metamorfozy, aby wyglądać, jak najlepiej. Komu styliści zafundowali największą przemianę?

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wyłonili finałową trzynastkę, która zamieszka w domu "Top Model". W 4. odcinku programu musieli już pożegnać pierwszą osobę. Oceniać zawodników i zawodniczki pomogła modelka Monika Jac Jagaciak. Zanim jednak modelki i modele przystąpili do zadań, czekała ich wizyta w salonie fryzjerskim. Zobaczcie efekty metamorfoz!

Joanna Krupa o związku
Joanna Krupa o związku Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Top Model 11" – metamorfozy

Do domu modelek i modeli w 11. edycji "Top Model" dostali się: Borys Barchan, Krystian Embradora, Filip Ferner, Adrian Nkwamu, Maciej Skiba, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Karolina Kuracińska, Klaudia Nieścior, Weronika Pawelec, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Marcelina Zetler i Aleksandra Helis, która zdobyła złoty bilet. Przystankiem w drodze do domu "Top Model" był salon fryzjerski Marka Sierzputowskiego. Tam stylista gwiazd wydobył z uczestników lepsze wersje ich samych. Na polu rewolucji polały się łzy, jednak ostatecznie byli zadowoleni z efektu końcowego. Na największą przemianę zdecydował się Krystian, który z głębokiej czerni przeszedł na platynowy blond. Zobaczcie efekty metamorfoz:

Borys Barchan

Krystian Embradora

Filip Ferner

Adrian Nkwamu

Maciej Skiba

Adriana Hyzopska

Martyna Kaczmarek

Karolina Kuracińska

Klaudia Nieścior

Weronika Pawelec

Michalina Wojciechowska

Natalia Woś

Marcelina Zetler

Aleksandra Helis

"Top Model 11" – zadania w 4. odcinku. Kto odpadł?

Uczestniczki i uczestnicy "Top Model" mają już za sobą pierwsze, bardzo trudne zadania. Najpierw musieli przejść w pokazie mody po schodach do zamku Ujazdowskiego w Warszawie. Utrudnieniem były bardzo wysokie szpilki, które musieli założyć także panowie. Zrobiło się bardzo groźnie, a jedna z uczestniczek trafiła nawet na pogotowie. Na szczęście Klaudii nic poważnego się nie stało. Lekko poturbowana wiedziała, że w konkurencji eliminacyjnej musi dać z siebie wszystko.

Zawodnicy musieli zapozować na rozbujanej obręczy w kształcie księżyca, a pod nogami mieli taflę wody. Akrobacje w ciężkich i przemoczonych strojach ślizgających się na obręczy skończyły się kilkoma groźnie wyglądającymi upadkami. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jurorzy ocenili efekty sesji. Wygrało zdjęcie Weroniki, a z programem musiała pożegnać się Karolina. Zobaczcie, jak wypadli uczestnicy i uczestniczki "Top Model":

"Top Model" - kiedy i gdzie oglądać?

W kolejnym odcinku programu "Top Model" Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński przetestują uczestników i uczestniczki w następnych zadaniach i konkurencji eliminacyjnej. Wspierać ich będzie jak zawsze Michał Piróg. W roli mentorów pojawią się gwiazdy wybiegów, show-biznesu i świata mody.

Program "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35. Powtórki emitowane są każdą sobotę o godzinie 15.10 na antenie TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości