2. urodziny serwisu Co za Tydzień TVN Online. Poznaj naszą redakcję!

Drugie urodziny serwisu Co za Tydzień TVN Online. Poznaj naszą redakcję!
Źródło: materiały własne
Serwis cozatydzien.tvn.pl to show-biznes z pierwszej ręki. Jesteśmy tam, gdzie wasze ulubione gwiazdy – na czerwonych dywanach, premierach filmowych, za kulisami ulubionych programów. Odkrywamy dla was tajemnice produkcji telewizyjnych i kinowych. Znajdziecie u nas wiele wywiadów z największymi gwiazdami polskiej sceny artystycznej. Dostarczamy każdego dnia najświeższych informacji ze świata filmu, muzyki i wydarzeń kulturalnych. Teraz świętujemy 2. urodziny. Poznajcie bliżej naszą redakcję.

W serwisie cozatydzien.tvn.pl poszerzyliśmy ofertę wydawniczą o codzienne informacje ze świata rozrywki i kultury, newsy, wywiady i cykle. Wszystko po to, aby każdego dnia bawić czytelników i zaspokajać ich ciekawość na temat wydarzeń i gwiazd.

Kim jesteśmy? Poznajcie bliżej serwis Co Za Tydzień Online

Z okazji 2. urodzin redakcja Co Za Tydzień Online stworzyła specjalne wideo, w którym możecie zobaczyć kulisy naszej pracy. Redaktor naczelna serwisów lifestyle i entertainment Aleksandra Pietrzak-Przeorska podsumowała dwa lata funkcjonowania serwisu.

Przygoda. Czas pełen wyzwań, ale również czas pełen sukcesów.  Serwis co za tydzień to show-biznes z pierwszej ręki, a redakcje tworzą bardzo utalentowani redaktorzy. Stawiamy na treści premium i ekskluzywne wywiady,  ale tworzymy także treści newsowe.  Jesteśmy obecni podczas premier filmowych, serialowych,  spotykamy się z gwiazdami programów telewizyjnych,  by dostarczać tych treści, na które czekają nasi użytkownicy.  Stawiamy również na rozwój technologii,  ale także mediów społecznościowych, bo chcemy być wszędzie tam, gdzie nasi użytkownicy 
- podkreśla Aleksandra Pietrzak-Przeorska
Aleksandra Pietrzak-Przeorska
Aleksandra Pietrzak-Przeorska

Szefową redakcji jest Ewa Podleśna-Ślusarczyk, która do serwisu CZT przenosi najlepsze praktyki i najnowsze rozwiązania stosowane przez rynek. Prywatnie mama dwóch nastolatków, miłośniczka gór oraz słodyczy.

W serwisie Co Za Tydzień Online stawiamy przede wszystkim na treści autorskie. Obecnie mamy kilkanaście cykli o różnorodnej tematyce, często unikalnej, które budzą ogromne zainteresowanie wśród naszych czytelników. [...] W odpowiednich zakładkach znajdziecie wszystkie nasze cykle, informacje o programach, materiały wideo, ale i najświeższe informacje z życia gwiazd, bo serwis Co Za Tydzień to także redakcja newsowa
– wyjaśnia Ewa Podleśna-Ślusarczyk.
Ewa Podleśna-Ślusarczyk
Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Redakcja cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Czajkowska jest wydawczynią i redaktorką serwisu cozatydzien.tvn.pl. Prowadzi autorski cykl "Jacy rodzice, takie dzieci?", w którym rozmawia z dziećmi znanych i lubianych osób, a także cykl "Zza kadru", w którym odkrywa tajniki pracy wybitnych polskich aktorów. Jest kinomanką, która z powodzeniem łączy pasję z pracą.

Aleksandra Czajkowska
Aleksandra Czajkowska

Dagmara Olszewska to redaktorka i wydawczyni mediów społecznościowych. W autorskim cyklu "Bliżej gwiazd" znanym i lubianym zagląda do miejsc bliskich sercu. W "Show must go crime" opisuje kulisy zbrodni ze świata show-biznesu. Prywatnie? Psia mama, która oglądania "Przyjaciół", dobrych książek i kawy nigdy nie odmawia.

Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska

Kalina Szymankiewicz to redaktorka oraz autorka cyklu "Tajemnice produkcji", w którym pokazuje fanom kina i programów telewizyjnych kulisy ich powstawania. Prywatnie miłośniczka starych polskich filmów i piosenek, pozytywnie zakręcona marzycielka.

Kalina Szymankiewicz
Kalina Szymankiewicz

Anna Pawelczyk-Bardyga jest redaktorką, ale i stałą bywalczynią wydarzeń ze świata show-biznesu. Prowadzi także cykl "Szafy gwiazd", w którym sprawdza, co w swoich garderobach mają znani polscy artyści. "Szafy gwiazd" to jednak nie tylko ubrania, ale także prywatne rozmowy o sławie, wizerunku oraz blaskach i cieniach show-biznesu.

Anna Pawelczyk-Bardyga
Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło: TVN

Dominika Kowalewska to redaktorka i autorka cyklu "W duszy mi gra", w którym z muzykami rozmawia o tym, co bliskie ich sercu. Ponadto współtworzy profile serwisu w mediach społecznościowych oraz coraz pewniej czuje się przed kamerą. Prywatnie kryminolożka, opiekunka kotki Krysi, redakcyjny śmieszek i fanka filmów Bollywood. Zatańczymy?

Dominka Kowalewska
Dominka Kowalewska
Źródło: TVN

Kamila Jamrożek to redaktorka SEO, która z dużym wyczuciem śledzi trendy w sieci i przenosi je do serwisu. To niewyczerpane źródło wiedzy, którą stara się dzielić z czytelnikami, prowadząc cykl artykułów "Tego nie wiesz" z ciekawostkami na temat kultowych filmów czy gwiazd. Choć kino jest szczególnie bliskie jej sercu, to jej największą pasją jest śpiew.

Kamila Jamrożek
Kamila Jamrożek

Norbert Żyła jest redaktorem cozatydzien.tvn.pl. Przeprowadza wywiady z gwiazdami, pisze artykuły oraz ujawnia tajemnice serialu "Na Wspólnej". Specjalnie dla serwisu rozmawia również z aktorami tej ukochanej przez widzów TVN produkcji. 

Norbert Żyła
Norbert Żyła

Marta Homziuk od ponad 10 lat tworzy treści dla TVN-u. W redakcji cozatydzien.tvn.pl na stanowisku wydawcy wideo odpowiada za montaż materiałów audiowizualnych. Wszystkie nagrania przechodzą przez jej ręce. Jest wsparciem technicznym zespołu. Prywatnie jest pasjonatką szycia na maszynie i zaczytuje się w kryminałach.

Marta Homziuk
Marta Homziuk

Aleksandra Głowińska jest wydawczynią, redaktorką i pomysłodawczynią cyklu "Co za kobieta!", w którym rozmawia z topowymi aktorkami o przełomowych momentach w ich życiu zawodowym i prywatnym. Obecnie szczęśliwą mama przebywającą na urlopie macierzyńskim.

Aleksandra Głowińska
Aleksandra Głowińska

Cykle w cozatydzien.tvn.pl online

Serwis cozatydzien.tvn.pl to jeszcze więcej newsów ze świata rozrywki i kultury każdego dnia. Na stronie znajdziecie też treści premium, np. wywiady z gwiazdami na wyłączność i autorskie cykle redakcji online.

"Jacy rodzice, takie dzieci"

Mają znane nazwisko, ale czy sami są znani? Kto z nich dorastał w blasku fleszy, a kto w cieniu sławnych rodziców? To sprawdza Aleksandra Czajkowska w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci". Swoje historie opowiedzieli nam już m.in.: Natalia Niemen (córka Czesława Niemena), Maria Seweryn (córka Krystyny Jandy i Andrzeja Seweryna), Magdalena Schejbal (córka Jerzego Schejbala), Marianna Janczarska (córka Ewy Błaszczyk), Michał Królikowski (syn Rafała Królikowskiego), Jan Kietliński (syn Beaty Tadli), Katarzyna Grabowska (córka Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej) czy Leon Myszkowski (syn Justyny Steczkowskiej).

Natalia Niemen w cyklu Aleksandry Czajkowskiej
Natalia Niemen w cyklu Aleksandry Czajkowskiej
Źródło: materiały własne

"Tajemnice produkcji"

Jak powstają Wasze ulubione filmy, seriale i programy? Co robią aktorzy w swoich garderobach? Kto ich ubiera, maluje, czesze? Czym zajmuje się kierownik planu i co można zjeść w mobilnej kuchni? W tym cyklu Kalina Szymankiewicz odkrywa przed Wami wszystkie "Tajemnice produkcji". Wychodzi poza kadr kamery, by pokazać to, czego nigdy nie zobaczycie w telewizji!

Cykl "Tajemnice produkcji"
Cykl "Tajemnice produkcji"

"Bliżej gwiazd"

Znamy ich z pierwszych stron gazet, ekranów kin i telewizorów. Ale jak wygląda ich życie od kuchni? Najlepiej dowiedzieć się tego odwiedzając gwiazdy w ich domach! W cyklu "Bliżej gwiazd" Dagmara Olszewska otwiera nam drzwi do świata, który na co dzień jest pilnie strzeżony przed mediami. W domowym zaciszu, znane i lubiane przez Was gwiazdy opowiadają o swoim prywatnym życiu, miłości, o wzlotach, a czasami upadkach ich kariery.

Cykl "Bliżej gwiazd"
Cykl "Bliżej gwiazd"

"Szafy gwiazd"

Jakie tajemnice kryją "Szafy gwiazd"? Sprawdza to Anna Pawelczyk-Bardyga. Ze znanymi polskimi artystami rozmawia o modzie, metamorfozach, podejściu do trendów i… życia. Może w ich zbiorach znajduje się pamiątkowa bluzka po babci lub buty przywiezione z drugiego końca świata? Co można znaleźć samym na dnie szaf sławnych osób? Niektóre odpowiedzi bywają zaskakujące.

Anna Pawelczyk-Bardyga w cyklu "Szafy gwiazd"
Anna Pawelczyk-Bardyga w cyklu "Szafy gwiazd"

"Zza kadru"

W cyklu "Zza kadru" - Aleksandra Czajkowska rozmawia o kultowych filmach z kultowymi aktorami, a także o kinowych nowościach. Jak wspominają pracę na planie? Czy przyjaźnie tam zawarte, przetrwały do dziś? Czy film nazywany dziś "klasykiem" stał się przepustką do sławy, czy przekleństwem? Przeczytajcie rozmowy m.in. z Cezarym Pazurą, Danielem Olbrychskim, Andrzejem Sewerynem, Adamem Fidusiewiczem, czy Tamarą Arciuch.

Aleksandra Czajkowska i Wiktoria Gorodeckaja w cyklu "Zza kadru"
Aleksandra Czajkowska i Wiktoria Gorodeckaja w cyklu "Zza kadru"
Źródło: materiały własne

"Tego nie wiesz"

"Tego nie wiesz" to cykl artykułów w serwisie cozatydzien.tvn.pl, który przedstawia intrygujące fakty i mało znane ciekawostki ze świata kultury i show-biznesu. Czy wiesz, jak wiele niesamowitych historii i fascynujących anegdot wiąże się z twoimi ulubionymi artystami, filmami, serialami czy muzyką? Nie wiesz? Spokojnie, pomożemy ci je odkryć! w cyklu przeczytasz m.in. dlaczego Meg Ryan nie chciała grać z Tomem Hanksem w "Bezsenności w Seattle" oraz dowiesz się, kto był pierwszym królem Hollywood.

Cykl "Tego nie wiesz"
Cykl "Tego nie wiesz"

"W duszy mi gra"

"W duszy mi gra" o cykl muzyczny serwisu cozatydzien.tvn.pl, w którym artyści opowiadają o tym, co kochają najmocniej. Zdradzają, czy muzyka łagodzi obyczaje i co tak naprawdę kryje się w zaciszu ich domów. Poznaj tajemnice wielkich hitów i szczegóły zbliżających się premier. W ramach cyklu przeczytacie rozmowy m.in. z Anitą Lipnicką, Igorem Herbutem czy Natalią Nykiel.

Natalia Nykiel gościnią cyklu Dominiki Kowalewskiej
Natalia Nykiel gościnią cyklu Dominiki Kowalewskiej
Źródło: materiały własne

"Metamorfozy gwiazd"

"Metamorfozy gwiazd" to cykl tekstów, w których Anna Pawelczyk-Bardyga przygląda się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Cykl "Metamorfozy gwiazd"
Cykl "Metamorfozy gwiazd"

"Show must go crime"

Życie gwiazd bywa żywcem wyjęte z filmów, w których grają. Bywa też, że są to filmy grozy i kryminały, a sami aktorzy umierają w dziwnych okolicznością, są mordowani lub stają się mordercami. W cyklu "Show must go crime" Dagmara Olszewska opowiada o mrożących krew w żyłach oraz zabójczo ciekawych historiach ze świata gwiazd i celebrytów.

Cykl "Show Must Go Crime"
Cykl "Show Must Go Crime"

"Co za kobieta"

Swoją postawą sprawiają, że są wzorem do naśladowania. I nie chodzi o ich błyskotliwe kariery, a siłę i odwagę, która w nich drzemie. Siłę do mierzenia się z przeciwnościami losu i odwagę w realizowaniu swoich planów i marzeń. Są nie tylko sławne. Są mamami, babciami, żonami, wdowami, kobietami biznesu. Czasami musiały się odradzać niczym feniks z popiołów. To kobiety petardy! W cyklu "Co za kobieta" Aleksandra Głowińska rozmawia z wyjątkowymi paniami, które opowiadają niesamowite historie mogące inspirować inne kobiety do walki o siebie. Wywiadów udzieliły już m.in.: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Anna Kalczyńska, Ewa Minge, Katarzyna Żak, Ewa Telega i inne.

Cykl "Co za kobieta"
Cykl "Co za kobieta"

Źródło zdjęcia głównego: materiały własne

podziel się:

Pozostałe wiadomości