Hotel Paradise All Stars

Prowadząca "Hotel Paradise All Stars" Klaudia El Dursi

"Hotel Paradise All Stars" to najnowsza edycja specjalna popularnego reality-show na antenie TVN7, w którym uczestnicy walczą o miłość, sławę i duże pieniądze. W tej odsłonie programu na rajski pobyt w przepięknym kurorcie wybiorą się uczestnicy znani z 6 poprzednich sezonów "Hotelu Paradise". Program prowadzi Klaudia El Dursi.

Gdzie można obejrzeć "Hotel Paradise All Stars"?

"Hotel Paradise All Stars” był emitowany dwa razy w tygodniu - w czwartki i w piątki, o godzinie 20:00 na antenie TVN7 oraz w serwisie player.pl. Premiera pierwszego odcinka serii odbyła się 25 maja 2023 roku.

Wszystkie odcinki programu "Hotel Paradise All Stars" na player.pl są udostępniane widzom platformy z dostępem do płatnej subskrypcji. Odcinki "Hotelu Paradise All Stars" są dostępne online równolegle z premierą telewizyjną – są publikowane w czwartki i piątki po godzinie 20:00.

Na widzów serwisu VOD.pl czeka natomiast cotygodniowe podsumowanie – "Hotel Paradise All Stars Special", które jest dostępne bezpłatnie, w modelu reklamowym.

"Hotel Paradise All Stars" – zasady programu

Na egzotyczne wakacje do luksusowej willi przybywa dziewiątka singli, których widzowie znają z udziału w poprzednich edycjach "Hotelu Paradise". Ich zadanie nie jest łatwe - mają zaledwie kilka dni, by zdobyć i miłość i stworzyć relację, która przetrwa najcięższe stawiane jej próby.

W cotygodniowym „Rajskim rozdaniu” uczestnicy deklarują szczerość swoich uczuć i łączą się w pary. Single nie mają tu łatwego życia – ci, którzy nie zdołali zawrzeć związków, będą musieli pożegnać się z programem i wrócić do domu.

Do finału dotrwają jedynie ci, którzy zawsze mogli liczyć na swoją drugą połowę. Para, która zwycięży całą edycję, w decydującym momencie zostanie wystawiona na jedną z najbardziej ekstremalnych prób – stanie razem na Ścieżce lojalności, gdzie będą musieli wybrać między miłością a bogactwem. Wystarczy jeden gest - rozbicie Złotej Kuli. Jeśli ta przetrwa w całości – zwycięży miłość, a uczestnicy podzielą się górą pieniędzy. Ten, który jednak zdecyduje się roztrzaskać przedmiot, zgarnia wszystko dla siebie.

Kto wystąpi w "Hotelu Paradise All Stars'?

Uczestnicy "Hotelu Paradise All Stars"są ujawniani przez stację stopniowo. Sami bohaterowie nie wiedzą też, z kim przyjdzie im spędzić kolejne tygodnie. Pierwszą ujawnioną uczestniczką, jeszcze przed rozpoczęciem emisji programu, była Basia Pędlowska.

W programie "Hotel Paradise All Stars" wystąpili:

Gdzie jest kręcony "Hotel Paradise All Stars"?

Pierwsza edycja programu "Hotel Paradise All Stars" była kręcona w przepięknej will w Kolumbii. W tym samym miejscu nagrywano inny popularny program randkowy TVN7 pt. "True Love", a także 7. edycję programu "Hotel Paradise".

Kiedy finał "Hotel Paradise All Stars"?

"Hotel Paradise All Stars" - finał programu w piątek 11 sierpnia o godz. 20.00 na TVN7. 

Kto wygrał "Hotel Paradise All Stars" 2023?

Zwycięzcami pierwszej edycji "Hotel Paradise All Stars" zostali Grzegorz Głuszcz i Julia Skrodzka. Uczestniczka na ścieżce lojalności na kwocie 100 tysięcy złotych rzuciła kulą i to ona zdobyła główną nagrodę, a jej partner z programu odszedł z niczym.

"Hotel Paradise All Stars". Teledysk z udziałem uczestników
"Hotel Paradise All Stars". Teledysk z udziałem uczestników Źródło: Materiały prasowe TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN7