Aktualności

Co Za Tydzień: Nie zwalniamy tempa i zaczynamy jesień 2021!
Spot TVN: Jesień 2021 
20 lat i 1000 odcinków składa się na kawał telewizyjnej historii, jednak Olivier Janiak i jego ekipa mają apetyt na więcej niesamowitych spotkań i niezapomnianych przygód. W nachodzącym sezonie reporterzy „Co za tydzień” – najpopularniejszego i najdłużej emitowanego programu kulturalnego w Polsce – ponownie zajrzą za kulisy najciekawszych wydarzeń w kraju i za granicą.

„Co za tydzień” nie zwalnia tempa!

W sezon letni program wszedł z nową czołówką i grafiką, która powstała z okazji jubileuszu godnego pozazdroszczenia – emisji 1000. odcinka! Odświeżona oprawa będzie towarzyszyć widzom również tej jesieni, kiedy to w każdą niedzielę Olivier Janiak spotka się z nimi, żeby zrelacjonować co ciekawego wydarzyło się na arenie kulturalno-rozrywkowej. Już jesienią prosto z plaży i miasteczek „Projektu plaża” prowadzący Olivier Janiak zabierze nas za kulisy najbardziej wyczekiwanych spotkań scenicznych i koncertów, najgłośniejszych premier muzycznych oraz filmowych, pokazów mody, wydarzeń specjalnych, sesji zdjęciowych, imprez branżowych i przede wszystkim planów serialowych. Wszędzie tam, gdzie każdy chciałby się pojawić!

Zobacz nasze jubileuszowe filmy:

Co Za Tydzień: Nowa czołówka programu z okazji 1000. odcinka!
Co Za Tydzień: Nowa czołówka programu z okazji 1000. odcinka!
1000. odcinek Co za Tydzień: Zobacz nasze wspomnienia!
1000. odcinek Co za Tydzień: Zobacz nasze wspomnienia!

Jesienny sezon Olivier Janiak rozpocznie od wizyty na planie najnowszej produkcji TVN Grupa Discovery „Receptura”, gdzie porozmawia między innymi z Zofią Wichłacz i Joanną Brodzik. Nie zabraknie też relacji i doniesień z planów innych serialowych nowości: „Skazanej”, „Pajęczyny” czy kontynuacji „Chyłki”, „Szadzi”, „Nieobecnych” i „Tajemnicy zawodowej”. A to dopiero przedsmak tego, co już wkrótce pojawi się w materiałach przygotowanych przez Oliviera i zespół „Co za tydzień”!

Premierowe odcinki oraz archiwalne „Co za tydzień” są dostępne cały czas również w serwisie player.pl.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Co za tydzień: Co ciekawego w Kołobrzegu?
Następny artykuł:

Co za tydzień: Co ciekawego w Kołobrzegu?

tvnpix