Programy

Kamil pokazał zdjęcie z Mariką. Fani "Hotelu Paradise" od razu zarzucili go pytaniami

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kamil Zdziebko to nowy uczestnik piątej edycji "Hotelu Paradise".

Widzowie kochają "Hotel Paradise" za to, że mogą spodziewać się niespodziewanego. Zamiany par, powroty, sojusze, pakty, miłość i gra o wielkie pieniądze. Emocje z każdym odcinkiem rosną, a uczestnicy coraz chętniej udzielają się w mediach społecznościowych. Czy Kamil wróci jeszcze do panamskiej willi?

Kamil odpadł zgodnie z decyzją Oli, która razem ze swoim odejściem zabrała mu szansę na wygraną w programie. Kilka odcinków później w ich ślady poszła Marika wyrzucona głosowaniem uczestników. Zdjęcie, które opublikowali w mediach społecznościowych, wprowadziło wiele zamieszania. Internauci snują domysły, czy ta para powróci do programu.

"Hotel Paradise 5" - kto wróci do programu? 

Widzowie ledwo zdążyli polubić uczestników programu, a już zaczęły się eliminacje. Najwięcej emocji wzbudza teraz fakt, że nawet dobranie się w pary na Rajskim Rozdaniu nie daje gwarancji bezpieczeństwa. Choć bezsprzecznie najwięcej emocji przeżywali uczestnicy, widzowie również mają swoje małe przedstawienie. Na bieżąco doszukują się dodatkowych, poufnych informacji, wskazówek i podpowiedzi. 

Kamil opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Mariką. Opis, który zamieścił wywołał spore zamieszanie.

"Niestety Marika opuściła wczoraj Hotel Paradise. Czy Jay zachował się w porządku i postąpił słusznie, wykorzystując swój decydujący głos? Marika wracaj szybko! Bez Ciebie Hotel Paradise będzie smutny. Piękne zdjęcie prawda? Czy pasowalibyśmy do siebie? Czas wrócić i przejąć ten hotel" - napisał uczestnik.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

"Hotel Paradise 5" - uczestnicy 

Uczestnicy "Hotelu Paradise" każdego dnia mogą spodziewać się nowych współlokatorów, powrotu starych i eliminacji obecnych. Nic dziwnego więc, że patrzą na siebie podejrzliwym wzrokiem i gdy tylko przydarzy się okazja, chronią się, zawierając sojusze. Najbliższe Rajskie Rozdanie pokaże, jak silną pozycję w willi ma Kuba, który obecnie zamieszkuje pokój singla. 

Nowe odcinki "Hotelu Paradise" możecie oglądać na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:35 lub na player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości