Programy

Urodzinowy prezent Elizy nie był pokazany na antenie. Co się wydarzyło w odcinku?

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise 5", uczestnicy

Urodziny Elizy okazały się sporym przedsięwzięciem i dobrą okazją, by ponownie zorganizować wielką, panamską imprezę. Uczestnicy przenieśli się nad basen i popijając drinki z palemką uznali, że czas na kolejną niespodziankę. Męski taniec erotyczny. 

Eliza podczas jednej z sypialnianych rozmów powiedziała Kubie i Laurze, że chciałaby zobaczyć panów w śmiesznym tańcu urodzinowym. I tak właśnie się stało. Kilka godzin później solenizantka siedziała nad basenem z zakrytymi oczami, ciesząc się z niespodzianki, jaką dla niej przygotowano.

"Hotel Paradise". Erotyczny taniec urodzinowy

W taniec na kolanach Elizy wyjątkowo wczuł się Grzegorz, który niedawno wrócił do programu. Nie da się ukryć, że swoim nietypowym życzeniem solenizantka rozpaliła zmysły uczestników. 

W materiałach, które nie zostały wyemitowane w głównym odcinku, mogliśmy także obserwować Jaya, który niemal całkowicie opuszcza swoją strefę komfortu. Publicznie opowiedział o uczuciach, jakie żywi do Elizy, a następnie, przy basenowym barze obdarował ją pocałunkiem. 

Zabawa z tańcem zakończyła się zagadką. Eliza miała wskazać, którym z tancerzy był Jay i ku uciesze wszystkich, wybrała poprawnie już za pierwszym razem.

"Fajny był ten taniec, ale czekam aż mi Jay zrobi prywatny" - powiedziała wyraźnie zadowolona z wieczoru Eliza. 

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

"Hotel Paradise" - co wydarzy się w kolejnym odcinku? 

Widzowie i fani programu z niecierpliwością czekają na kolejny dzień z życia mieszkańców Panamy, który na antenie TVN 7 pojawi się dopiero w poniedziałek, 9 maja. Uczestnicy dostali bowiem kamerę i list z poleceniem, by nagrać swój własny odcinek "Hotelu Paradise". 

Podczas zapowiedzi najnowszego odcinka, gdy Klaudia odpowiadała na pytanie za kim tęskni najbardziej, oczy wszystkich skierowały się na ogród. Okrzyk Jaya zagłuszył jej wypowiedź i wywołał ogromne poruszenie. Internauci rozpoczęli spekulacje, kogo mógł tam zobaczyć lub co mogło się wydarzyć. Czy czekają nas kolejne powroty do hotelowej willi? O tym dowiemy się już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości