Wydarzenia

Lider Nieruchomości Otodom. Znamy już zwycięzcę konkursu

Wydarzenia

Co Za Tydzień: Lider Nieruchomości 2021 - znamy zwycięzcę

Lider Nieruchomości Otodom to jedyny konkurs w branży, którego celem jest wyłonienie najlepszej agencji nieruchomości. Podczas uroczystej gali 1 kwietnia poznaliśmy laureatów. Statuetki otrzymały najlepsze agencje w aż 17 kategoriach. Kto był najlepszy w Polsce?

Otodom - wyznacza trendy

Otodom jest najpopularniejszym serwisem informacyjnym w Polsce. Trudno się dziwić, że wziął na siebie odpowiedzialność wyznaczenia kierunku, w jakim powinna zmierzać branża. To właśnie dlatego stale podnoszą jakość usług, edukacji, praktyk i kompetencji. Dziś śmiało można powiedzieć, że nie tylko sami się doskonalą, ale i inspirują do tego innych. 1 kwietnia odbyła się gala, podczas której rozdano nagrody dla najlepszych.

- Jako Otodom czujemy się współodpowiedzialni za to, jak wygląda wizerunek pośrednika w Polsce. Chcemy podnosić jakość tej usługi, budując "Kodeks dobrych praktyk", aby potencjalni klienci biur nieruchomości lepiej rozumieli tę usługę i to, czym zajmuje się agent nieruchomości i jaką wartość dostarcza do rynku - mówił Marcin Kawecki z Otodom w rozmowie z magazynem "Co Za Tydzień".

Lider Nieruchomości Otodom. Kto triumfował?

W kategorii "Najlepsza agencja nieruchomości w Polsce" po raz drugi zwyciężyła agencja Adama Nowodworskiego, Nowodworski Estates. 

- Ta nagroda jest wielkim podziękowaniem dla całego zespołu. Już prawie 300 osób pracuje w całej Polsce, zarówno dla agentów, jak i back office. Za to, że tworzą nową jakość i zmieniają polski rynek nieruchomości — mówił CEO Nowodworski Estates w rozmowie z "Co Za Tydzień".

Adam Nowodworski uchylił rąbek tajemnicy i wyjaśnił, jaki powinien być dobry agent nieruchomości.

- Dobry agent nieruchomości musi być przede wszystkim skuteczny. Za to jest oceniany w końcowym etapie przez każdego klienta, zarówno jeśli chodzi o właściciela, jak i poszukującego nieruchomości — powiedział.

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

Pozostałe wiadomości