Co Za Tydzień

Anna Karwan powraca z nową płytą. Przeszła wielką metamorfozę

Co Za Tydzień

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
Co za Tydzień
Anna Karwan o singu i nowej płycie

Anna Karwan na planie teledysku gościła kamery programu "Co za Tydzień". Podczas wywiadu opowiedziała, jaka będzie jej druga płyta. Metamorfoza, jaką przeszła podczas trwającej na świecie pandemii znacząco wpłynęła na jej karierę i wybory muzyczne.

Singiel "Swobodnie" jest pełen emocji. To właśnie nim Anna Karwan promuje swoją drugą, solową płytę. Wokalistka zapowiada także zmiany artystycznego kierunku. Będzie odważnie i szczerze. 

Anna Karwan o nowej płycie

Wokalistka opowiedziała o pracy na planie oraz nowym kierunku muzycznym. Jak przyznała, singiel promujący płytę jest dla niej szczególnie bliski.

"Singiel 'Swobodnie' mówi o dwójce ludzi, którzy zdali sobie sprawę z tego, że raczej będzie im lepiej osobno niż razem. I ze swoją mocno dojrzałą i przemyślaną decyzję podają sobie ręce i dziękują za to, co się wydarzyło. Pomysłodawca i reżyser tego obrazka postawił mnie w roli bardzo niewygodnych póz, z których muszę się oswobodzić. Tak naprawdę czasem mamy też takie sytuacje, że zamiast się oswobodzić, powinniśmy umieć się odnaleźć w tych niewygodnych sytuacjach" - wytłumaczyła artystka. 

Opowiedziała także, w jakiej tonacji będą kolejne, tajemnicze jak do tej pory, utwory. 

"Wróciliśmy do korzeni, życia blisko ziemi, do kontaktu z naturą, ale przede wszystkim z emocjami, które nie są proste. Nie jest się przy tym super ładnym, czasami jest się wręcz brzydkim, czasami brudnym, ale to jest prawdziwe i o to nam chodzi" - wyznała wokalistka.

Anna Karwan o wpływie pandemii na swoją twórczość

Artystka wyznała, że panująca na świecie pandemia odcisnęła na niej swoje piętno. Wokalistka zaznaczyła, że w nowej płycie będzie można usłyszeć transformację, którą sama przeżyła. W premierowym albumie Anna Karwan zadebiutuje także w roli autorki tekstów i muzyki.

"Singiel jest szczególny dlatego, że otwiera drugą płytę, a ona jest moją transformacją. O tym co ja przeżyłam i zrozumiałam podczas pandemii, która wciąż jeszcze trwa, ale już mam nadzieję, że to jest jej schyłek" - powiedziała.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: Co za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości