Gwiazdy

Doda myślała o samobójstwie. "Napisałam list pożegnalny do fanów"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Doda miała myśli samobójcze w trakcie małżeństwa z Emilem Stępniem

Doda w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim nawiązała do małżeństwa z Emilem Stępniem. Gwiazda przyznała, że była tak wykończona fizycznie i psychicznie, że w jej głowie pojawiły się myśli samobójcze. "Chciałam je zakończyć, bo nie miałam już siły" - powiedziała o swoim życiu.

Krzysztof Stanowski to znany dziennikarz, który jakiś czas temu rozwinął swoją działalność na YouTube i razem z kolegami po fachu założył "Kanał Sportowy". Mimo że nazwa wskazuje na treści typowo sportowe, na kanale znajdziemy też przeglądy ogólnych wiadomości z tygodnia oraz rozmowy z gwiazdami czy politykami. Do tego "Hejt Parku", Krzysztof Stanowski zaprosił ostatnio Dodę.

Doda w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim o myślach samobójczych

Doda pod koniec ubiegłego roku rozwiodła się z drugim mężem, Emilem Stępniem, a ich rozstanie odbyło się w atmosferze medialnego skandalu. Byli małżonkowie nie szczędzili sobie nawzajem przykrych słów, a na jaw wciąż wychodziły nowe zdumiewające fakty na temat ich związku. Piosenkarka długo ukrywała przed fanami, że jej małżeństwo od dawna było już fikcją i przyznała, że mierzyła się z załamaniem psychicznym.

W rozmowie z Krzysztofem Stanowskim gwiazda wróciła do tematu. Powiedziała, że miała myśli samobójcze.

"W pewnym momencie tak mnie doj***o fizycznie i psychicznie, że byłam na najgorszym etapie swojego życia. Chciałam je zakończyć, bo już nie miałam siły. Napisałam list pożegnalny do swoich fanów. Nie miałam już siły" – wyjaśniła.

Wokalistka przyznała, że czuła ogromną presję ze strony społeczeństwa. Spotkała się także z linczem.

"Taki głos ludu dobił mnie w tym momencie. Musiałam włożyć dużo pracy, żeby podnieść się z kolan i ulepić na nową swoją psychikę" – powiedziała.

Doda w końcu stanęła na nogi: wydała nową płytę, sfinalizowała rozwód i poprowadziła cykl warsztatów psychologicznych, gdzie na własnych przykładach opowiadała fanom o trudnych sytuacjach.

Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał"
Danuta Stenka wspomina pierwsze spotkanie z mężem. "To był intuicyjny strzał" Danuta Stanka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z mężem, Januszem Grzelakiem. Chociaż nie znała go jeszcze wtedy zbyt dobrze, od razu wiedziała, że zostanie jego żoną.

Doda i Emil Stępień rozwiedli się w atmosferze skandalu

Doda i Emil Stępień poznali się w 2016 roku podczas premiery jednego ze spektakli. Piosenkarka i biznesmen od początku przypadli sobie do gustu, jednak początkowo byli jedynie przyjaciółmi i przez długi czas tak też przedstawiali swoją relację w mediach. Zaledwie rok później po raz pierwszy zostali zauważeni razem.

Para bardzo chroniła swój związek. Doda nie pochwaliła się fanom ani zaręczynami, ani nawet samym ślubem. Gwiazda poinformowała o tym dopiero po fakcie na swoim Instagramie. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku w hiszpańskiej Marbelli, którą piosenkarka nazwała "swoim drugim domem". Co ciekawe, zaproszeni na uroczystość goście nawet nie wiedzieli, że lecą na wesele. Para zapewniła im bilety lotnicze i do końca trzymała w tajemnicy to, co miało się naprawdę wydarzyć.

Pierwsze plotki o kryzysie w małżeństwie Dody pojawiły się w 2020 roku, jednak gwiazda skrupulatnie odmawiała komentarza i publikowała zdjęcia z mężem. Dopiero w wakacje w 2021 roku przyznała, że rozstała się z Emilem Stępiem już rok wcześniej. Piosenkarka wystąpiła o rozwód, który odbył się w atmosferze skandalu. Małżonkowie obrzucali się w mediach oskarżeniami i nie szczędzili sobie przykrości. W listopadzie 2021 roku Doda oficjalnie stała się rozwódką, co świętowała huczną imprezą.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości