Programy

Tom opowiedział o znajomości z Amello. Wyjaśnił tajemnicę słynnego zdjęcia

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
"40 kontra 20". Czy Tom i Amello znali się wcześniej?

Gdy Tom zobaczył Amello nie krył podziwu dla jej urody. Później stopniowo starał się zburzyć mur, który dzielił go z dziewczyną. Po jakimś czasie fani "40 kontra 20" odkryli, że Tom i Amello znali się wcześniej i nawet pracowali razem. W sieci opublikowane jest ich wspólne zdjęcie. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Tom wyjaśnił, jaka jest prawda. Sam nie krył zaskoczenia.

Tom i Amello nawiązali bliską relację. Mężczyzna podkreślał, że dziewczyna bardzo go intryguje, podoba mu się wizualnie i jednocześnie podziwia jej dojrzałość mimo młodego wieku. Amello dołączyła do programu, gdy uczestnicy bawili się na jednej z imprez. Nagle zobaczyli egzotyczną piękność. Kobiety w willi i na glampingu wprost mówiły o tym, że czują się zagrożone.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tom o słynnym zdjęciu z Amello. Czy znali się przed programem?
Tom o słynnym zdjęciu z Amello. Czy znali się przed programem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"40 kontra 20". Tom wyjaśnia historię znajomości z Amello

Zapytaliśmy Toma, czy to prawda, że znał Amello przed programem, jak twierdzą niektórzy internauci.

- Taka jest prawda, ale znaliśmy się tak, jakby ktoś przechodził obok siebie na ulicy i powiedział "cześć", ktoś nam zrobił zdjęcie i to znaczy, że się znaliśmy. Nie. My tak naprawdę się nie znaliśmy. To, że zrobiliśmy kilka lat wcześniej sesję zdjęciową, to nie znaczy, że się znaliśmy. To była krótka sesja, zrobiliśmy zdjęcia i pojechałem. Nawet nie pamiętałem, że ta dziewczyna ma na imię Amello. Widząc ją w programie, nawet nie pamiętałem o tamtej sesji. W ogóle jej nie pamiętałem, zapomniałem o tym, że mieliśmy taką sesję - wyjaśnił.

Tom jeszcze raz potwierdził, że nie miał pojęcia, kim jest Amello.

Dopiero po programie wróciłem do tych zdjęć, zapytałem Amello, czy to ona. Potwierdziła... Ja byłem ciężko zszokowany, że się wcześniej spotkaliśmy

"40 kontra 20". Tom o uczuciach do Amello

Amira była foworytką Toma, ale Amello bardzo go zainteresowała.

- Amello namieszała strasznie. Mieliśmy długie rozmowy, ale ostatecznie postawiłem na Amirę, nie żałuję tego - wyznał.

Senior z "40 kontra 20" zdradził, że do samego finału bił się z myślami i miał dylemat, z którą z kandydatek powinien związać swoją przyszłość.

- Był taki moment nawet kilka dni przed samym finałem, że mimo wszystko zacząłem się zastanawiać, czy Amello, mimo tego, że jest młodsza od Amiry, jest jednak bardziej dojrzała i trochę bardziej poważna. Nawet w ostatnią noc miałem jeszcze taki dylemat, zastanawiałem się, co będzie i która z dziewczyn będzie lepsza do wspólnego życia. Jak się obudziłem, to nie miałem stuprocentowej pewności - powiedział w wywiadzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości