Gwiazdy

Anna Samusionek zabrała uchodźczynię z Ukrainy na plan serialu. 14-latka zaliczyła debiut na ekranie

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Anna Samusionek zabrała na plan serialu Ukrainkę

Anna Samusionek przyjęła pod swój dach dwie kobiety z Ukrainy. Mama z 14-letnią córką podobnie jak pozostali Ukraińcy, uciekały przed wojną w ich kraju. Aktorka chciała urozmaicić paniom czas, dlatego zabrała 14-letnią Julię na plan serialu. Nastolatka nawet zaliczyła swój debiut przed kamerą.

Anna Samusionek podobnie jak wiele polskich gwiazd aktywnie włączyła się w pomoc ukraińskim uchodźcom. Przypomnijmy, że już od ponad miesiąca trwa wojna w Ukrainie, którą wywołała Rosja. Najeźdźcy bombardują miasta, a także budynki mieszkalne i zabijają cywilów.

Anna Samusionek zabrała 14-letnią Ukrainkę na plan serialu

Przez miesiąc ponad dwa miliony Ukraińców przekroczyło granice Polski w celu znalezienia schronienia. Swój dom zaoferowała rodzinie z Ukrainy Anna Samusionek, która przyjęła pod dach matkę z 14-letnią córką. Teraz aktorka postanowiła pokazać nastolatce swoją pracę.

Anna Samusionek zabrała 14-letnią Julię na plan serialu "Na Wspólnej", w którym aktorka wciela się w postać Ilony Zdybickiej. Co ciekawe, gwiazda przygotowała dla nastolatki specjalną niespodziankę. Wszystko pokazała na Instagramie.

"Dzień na planie serialu 'Na Wspólnej'. Dziś zabrałam ze sobą 14-letnią Julię, która na czas wojny w Ukrainie mieszka u mnie wraz z mamą. Nawet udało się Julii zaliczyć swój debiut na ekranie, na razie jako statystka" - powiedziała Anna Samusionek.

Anna Samusionek — kariera

Przypomnijmy, że Anna Samusionek urodziła się 24 czerwca 1971 r. w Olsztynie. Po zdanej maturze dostała się do Akademii Teatralnej w Warszawie. Swój debiut teatralny zaliczyła już w latach 90., bowiem aktorka była związana z Teatrem im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

Na ekranie zadebiutowała już w 1996 r. w serialu "Ekstradycja". Później pojawiła się w filmie "Darmozjad Polski", w którym zagrała jedną z głównych ról. Od 2009 r. jest związana ze stacją TVN, w której już od 13. lat wciela się w postać Ilony Zdybickiej w serialu "Na Wspólnej". Prywatnie aktorka jest mamą 20-letniej Angeliki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości