Gwiazdy

Anna Świątczak świętuje 10. rocznicę ślubu. "My się przede wszystkim kolegujemy"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Anna Świątczak o relacji z mężem

Anna Świątczak w 2012 r. wyszła za mąż za perkusistę Michała Żeńcę. Para do tej pory tworzy szczęśliwy związek, a za chwilę będą świętować 10. rocznicę ślubu. W rozmowie z nami wokalistka powiedziała, co tak naprawdę spaja ich związek. "Jesteśmy do siebie podobni" - wyznała.

Anna Świątczak zyskała dużą popularność, kiedy w 2003 r. dołączyła do zespołu Ich Troje. Niedługo później okazało się, że spotyka się z liderem grupy — Michałem Wiśniewskim. Ich związek wywołał spore poruszenie w mediach, a prasa nie dawała im spokoju.

Anna Świątczak szczerze o relacji z mężem

Ostatecznie Anna Świątczak i Michał Wiśniewski pobrali się, a na świecie później pojawiły się ich córki Etiennette i Vivienne. Niestety, małżeństwo nie przetrwało próby czasu i w 2011 r. po pięciu latach para rozwiodła się.

Ich rozstanie było szeroko komentowane, a wokalistka nie ukrywała, że nie zniosła tego najlepiej. To właśnie wtedy na jej drodze pojawił się perkusista Michał Żeńca, który już rok później został jej mężem. Anna Świątczak stale współpracuje z mężem przy różnych muzycznych projektach i jak się okazuje, dogadują się dobrze zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym.

Ostatnio w rozmowie z nami wokalistka powiedziała o swoim małżeństwie i zdradziła, czy jest szczęśliwa.

- Czuję się na pewno szczęśliwa. Mój mąż jest perkusistą. My się przede wszystkim kolegujemy i to jest świetne. Obchodzimy w tym roku 10. rocznicę ślubu, więc już trochę jesteśmy ze sobą i chyba jesteśmy do siebie podobni, nie tyle w postrzeganiu świata, ale w myśleniu o muzykowaniu. To jest taka rzecz, która nas połączyła i łączy nadal. Bardzo dobrze dogadujemy się w tym, że nie trzeba mieć niesamowitych zasięgów, lajków, żeby być dobrym twórcą. Oczywiście, że to jest miłe, kiedy coś robisz i ktoś mówi, że twój utwór (piosenka, tekst, obraz) coś w nim poruszył. Dla każdego twórcy to fajne doświadczenia — powiedziała Anna Świątczak.

Zobacz całą rozmowę tutaj:

Anna Świątczak o relacji z mężem
Anna Świątczak o relacji z mężem Anna Świątczak o relacji z mężem

Anna Świątczak o czasie poświęconym córkom

Wokalistka od jakiegoś czasu pracuje nad swoim nowym projektem "Anka", a niedawno na rynku pojawił się jej drugi autorski singiel w duecie z najstarszą córką Etiennette. Anna Świątczak przez kilka lat pracowała przy mniejszych projektach i jak sama zaznaczyła, niczego nie żałuje, ponieważ mogła poświęcić więcej czasu córkom.

- Dziewczyny nam zaczęły rosnąć i one też wymagają więcej czasu. Fajnie się to zbiegło i ułożyło, że te parę ostatnich lat mieliśmy poświęconych dziewczynom, mogliśmy sobie na to pozwolić. Robiliśmy też różne rzeczy niemuzyczne, pandemia nas mocno skonfrontowała i na chwilę zmieniliśmy zawody, żeby przetrwać i po prostu grać, nie dlatego, że musimy, tylko że sprawia nam to frajdę, mam nadzieję, że odbiorcom również (śmiech) - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MAREK ULATOWSKI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości