Gwiazdy

Magda Gessler pokazała nowe zdjęcie wnuczki. "Jutro będę Cię miała"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Magda Gessler pokazała wnuczkę

Magda Gessler świetnie odnajduje się w roli babci. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" często chwali się na swoim profilu na Instagramie wnuczką i cały czas powtarza, że jest ona jej ogromnym szczęściem. Jak wygląda mała Nena?

Magda Gessler została babcią w październiku 202 roku. Jej córka Lara Gessler wzięła ślub ze swoim ukochanym Piotrem Szelągiem. Uroczystość odbyła się w Zakopanem, czyli miejscu, w którym się poznali.  Ich córeczka o imieniu Nena od razu stała się oczkiem w głowie nie tylko rodziców, ale też sławnej babci. Restauratorka chętnie chwali się nią w mediach społecznościowych. Niedawno dodała nowe zdjęcie. Widać, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach.

Magda Gessler wreszcie spędzi czas z wnuczką

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" często rozpływa się nad swoją wnuczką. Tym razem opublikowała zdjęcie Neny, które opatrzyła czułym podpisem:

"Najsłodsza, jedyna, taka do schrupania, najdroższe słoneczko już jutro będę Cię miała"- napisała Magda Gessler.

Czyżby córka w końcu pozwoliła mamie zająć się wnuczką?

Fani słynnej restauratorki zamieszczali pod zdjęciem słowa zachwytu. Wielu z nich dopatrzyło się podobieństwa dziewczynki do jej taty.

"Oj bardzo do schrupania i te cudne oczęta. Pięknych i radosnych chwil razem", "Cały tatuś", "Bardzo podobna do Tatusia" - pisali pod zdjęciem.

Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć
Ewa Sama z "Żon Miami" opowiedziała, jak wyglądał jej ślub. Wielu może to zaskoczyć Źródło: Co za Tydzień

Magda Gessler o macierzyństwie Lary

Magda Gessler pod jedym z poprzednich zdjęć wnuczki podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa córki Lary.

"To jest największe szczęście takie bez granic, takie piękne, pachnące, kochane. Jedyne. Lara ta miłość nie ma końca. To bezkresne uczucie .. jesteś najwspanialszą mamą we wszechświecie .. Wzruszacie mnie wszyscy troje z Piotrusiem na czele. Aby świat, który nas otacza, dał nam szansę na normalne życie. Tego życzę nam wszystkim kochani" - napisała gwiazda "Kuchennych Rewolucji" TVN.

Magda Gessler z rodziną
Magda Gessler z rodziną Źródło: MWMEDIA

Magda Gesser rzadko ma czas, aby zająć się wnuczką. Jest bardzo zapracowaną babcią, ale też, jak wyznała, Lara chce wychowywać córkę po swojemu. W wywiadzie z Karoliną Kalatzi z Dzień Dobry TVN wyjaśniła, czy pomaga córce w wychowaniu małej Neny.

"Moja córka mi nie daje miłować mojej wnuczki, bo ją zagarnęła. Jak mam przyzwolenie, to wtedy wchodzę, ale to się zdarza bardzo rzadko (...) Ona uważa, że powinna wychowywać dziecko na swój sposób, bez mojego wpływu, który jest anarchistyczny i nieuporządkowany" - mówiła.

Magda Gessler dodaje ostatnio coraz więcej zdjęć wnuczki. Czyżby Lara odpuściła trochę mamie i pozwoliła na częstsze widywanie się z wnuczką?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości