Gwiazdy

Narzeczona Damiano z Måneskin opublikowała nagie zdjęcie. Giorgia Soleri z dumą prezentuje ciało

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Damiano David z Måneskin z dziewczyną

Narzeczona Damiano z Måneskin podzieliła się na Instagramie odważnym zdjęciem. Giorgia Soleri zapozowała nago. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, których zaskoczyło jej odważne zdjęcie.

Giorgia Soleri zyskała popularność przez związek z liderem grupy Måneskin i zwycięzcą Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 Damiano Davidem. Para jest razem od 2017 roku.

Giorgia Soleri - narzeczona Damiano z Måneskin - pozuje nago

Giorgia Soleri jest znaną włoską modelką i influencerką. Często dodaje na swojego Instagrama odważne zdjęcia. Do tej pory pozowała w bieliźnie. Teraz poszła o krok dalej. Wstawiła zdjęcie topless.

"Chociaż piszę wiersze, to wstawiam też nagie fotki" - podpisała fotografię.

Wojtek Cugowski o zawieszeniu zespołu Bracia i solowej karierze.
Wojtek Cugowski o zawieszeniu zespołu Bracia i solowej karierze. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Narzeczona Damiano z Måneskin cierpi na rzadką chorobę

Narzeczona muzyka Damiano Davida zmaga się z nietypową chorobą wulwodynią. Choruje na nią ok. 16 proc. kobiet na całym świecie. Jest to niezwykle trudna do zdiagnozowania dolegliwość, ponieważ jej symptomy takie jak pieczenie, suchość, ból i nadwrażliwość cewki moczowej lub odbytu są często diagnozowane przez lekarzy jako infekcja intymna.

Objawy choroby mogą utrzymywać się nawet kilka lat, a kobiety nie są w stanie nawet jeździć na rowerze, skrzyżować nóg czy uprawiać seksu. Giorgia Soleri ujawniła swój problem zdrowotny, aby uświadomić inne kobiety, które także mogą się z nim zmagać i nie być tego świadome. Mimo rzadkiej dolegliwości influencerka nadal pokazuje swoje ciało na Instagramie, choć czasem widać na nim ślady choroby.

Kim jest Giorgia Soleri narzeczona Damiano z Måneskin?

Giorgia Soleri ma 26 lat i pochodzi z Mediolanu. Jest mieszanego pochodzenia włosko-duńskiego. To właśnie z języka duńskiego pochodzi znazwa zespołu Damiana. Maneskin oznacza "światło księżyca". Giorgia spełnia się w modelingu. Jest znana z licznych tatuaży i nietypowych kreacji. Dziewczyna określa się jako "imprezowa feministka i dumna kocia mama". Napisała zbiór wierszy, który nazywa się "Miss Nobody". Jest też aktywistką. Jej profil na Instagramie śledzi ponad pół miliona osób.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości