Gwiazdy

Will Smith został ukarany przez Akademię Filmową. Długo nie zobaczymy go na Oscarach

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Will Smith poniesie konsekwencje za uderzenia Chrisa Rocka

Will Smith poniesie konsekwencje za swoje zachowanie podczas ostatniej gali Oscarów, podczas której uderzył na scenie prowadzącego Chrisa Rocka. Akademia Filmowa podjęła decyzję w tej sprawie. Aktor nie będzie mógł uczestniczyć w gali przez najbliższe 10 lat.

Tegoroczna gala rozdania Oscarów zdecydowanie przejdzie do historii, szczególnie przez zachowanie Willa Smitha. Przypomnijmy, że aktor wszedł na scenę i uderzył prowadzącego Chrisa Rocka po tym, jak ten powiedział żart o ukochanej gwiazdora.

Will Smith poniesie konsekwencje swojego zachowania podczas Oscarów

Chris Rock nawiązał do fryzury Jady Pinkett Smith, która od jakiegoś czasu zmaga się z chorobą autoimmunologiczną zwaną łysieniem plackowatym, stąd jej krótka fryzura.

"Jada, kocham cię. 'G.I. Jane II', nie mogę się doczekać, kiedy to zobaczę" - powiedział, nawiązującym tym samym do filmu z 1997 r. w którym główną rolę grała Demi Moore z ogoloną głową.

Po całym zdarzeniu w sieci pojawiło się wiele głosów potępiających zachowanie Willa Smitha. Mimo to, że po całym zajściu aktor przeprosił Akademię Filmową, ta wciągnęła teraz konsekwencje jego zachowania.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

Aktor przez 10 lat nie pojawi się na gali rozdania Oscarów

W oświadczeniu napisano:

"W dniu dzisiejszym Rada Gubernatorów zwołała posiedzenie, na którym dyskutowano o tym, jak najlepiej zareagować na zachowanie Willa Smitha podczas rozdania Oscarów, a także przyjęto jego rezygnację" - czytamy.

Dalej dodali:

"Rada zdecydowała, że przez okres 10 lat od 8 kwietnia 2022 r. pan Smith nie będzie mógł uczestniczyć osobiście lub wirtualnie w żadnych wydarzeniach, lub programach Akademii, w tym między innymi w ceremonii rozdania Oscarów" - napisali.

Rada Akademii Filmowej wyjaśniła, że decyzja ta została podyktowana tym, aby odbudować zaufanie do Akademii i zapobiec w przyszłości podobnym występkom.

"Mamy również nadzieję, że może to zapoczątkować czas uzdrowienia i odbudowy dla wszystkich zaangażowanych i dotkniętych tą sytuacją" - wyjaśnili.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości